Wpis z mikrobloga

@Vhetman: Żałosny jesteś. Raz sierpem raz młotem można każdemu kto nie jest konserwom pisać, ale ten gość niby przegina? Do tego Metal poleciał za coś grubszego dużo, ale teraz pewnie znowu nie odpisesz. Tak jak ostatnio @Shephard: nie odpisałeś już po tym jak cię złapał na pozorowaniu wysyłania powiadomień. To już taki charakterystyczny element się u kolegi robi (ze spiskiem mainstreamu ostatnio też siedziałeś cicho jak się okazało,
  • Odpowiedz
@Vhetman: Przypadek @Ryu to świetny dowód na brak obiektywizmu administracji, gość przez cały pobyt dostał tylko jednego bana, którego mu w dodatku skrócono do jednego ub dwóch dni, a wielokrotnie przeginał, admini kasowali mu co najwyżej komentarze, ale nie banowali. Każdy inny user dostałby permbana za takie wyskoki.
  • Odpowiedz
@zgon: Ale dostawał bany, a @Ryu za swoje komentarze nie. Pamiętam, że mnie wyzwał ze dwa razy, to zgłosiłem i komentarze zostały tylko usunięte. Gdyby było odwrotnie, to ja na pewno dostałbym bana. Widziałem też, jak innych zwyzywał i zawsze był brak bana ze strony administracji.
  • Odpowiedz