Wpis z mikrobloga

  • 14
No i trzeba wracać. Cudowne to było party, nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tl;dr:


Dziękuję w szczególności @MalaHelenka za wyciągnięcie mnie z piwnicy, bo gdyby nie ten mały wielki człowiek, to wszystko to by mnie ominęło :D Musimy pojechać znowu, najlepiej do Poznania!
Oczywiście dziękuję ZAJEBISTEJ EKIPIE, jaką byli @nynu, jego dziewczyna, @PiccoloColo (zajebista tabaka :D) i @WuDwaKa, bez których kręciłbym się tam chyba bez celu, a tak to było super :D Musimy jak najprędzej spotkać się znowu. @nynu, jak będę po obronie to trzeba na jakiegoś tripa pojechać :D


Świetnie było zobaczyć te wszystkie zapiwniczone mordy sław, które kojarzy się tylko po nickach :D
Wielki szacun za organizację tego wszystkiego. Do zobaczenia!

Podpisano:
gość w czapce z daszkiem
#krakowskiewykopparty #oswiadczenie
Zoxico - No i trzeba wracać. Cudowne to było party, nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

źródło: comment_oVTxAB2Enf33kCRdxTfON3KeOIwGQ86q.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: ło #!$%@?, to faktycznie drogo u was xD Jeszcze wykombinuję jak zrobię ;d
Heheh, dzięki. I nie gadać mi tu, że się nie dziękuje, bo się pogniewamy!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoxico: Widzę tylko odbicie mojej paskudnej mordy w szybie. :D
Najlepsze, że lot za 6h, a samą pracę zaczynam o 14, po czym dnia kolejnego zaczynam o 6! The walking dead! :D
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Hahah, póki dalej ciebie przypomina - jest dobrze :D Chociaż wierzę, że po tylu godzinach bez snu może być z tym różnie xd Kuurwa, stary. na pewno nie masz jak tam sie kimnąć teraz? :d Przecież w pracy to ty tam odpłyniesz bez ostrzeżenia w pewnym momencie xd
  • Odpowiedz