Wpis z mikrobloga

No i trzeba wracać. Cudowne to było party, nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tl;dr:


Dziękuję w szczególności @MalaHelenka za wyciągnięcie mnie z piwnicy, bo gdyby nie ten mały wielki człowiek, to wszystko to by mnie ominęło :D Musimy pojechać znowu, najlepiej do Poznania!
Oczywiście dziękuję ZAJEBISTEJ EKIPIE, jaką byli @nynu, jego dziewczyna, @PiccoloColo (zajebista tabaka :D) i @WuDwaKa, bez których kręciłbym się tam chyba bez celu, a tak to było super :D Musimy jak najprędzej spotkać się znowu. @nynu, jak będę po obronie to trzeba na jakiegoś tripa pojechać :D


Świetnie było zobaczyć te wszystkie zapiwniczone mordy sław, które kojarzy się tylko po nickach :D
Wielki szacun za organizację tego wszystkiego. Do zobaczenia!

Podpisano:
gość w czapce z daszkiem
#krakowskiewykopparty #oswiadczenie
Zoxico - No i trzeba wracać. Cudowne to było party, nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

źródło: comment_oVTxAB2Enf33kCRdxTfON3KeOIwGQ86q.jpg

Pobierz
  • 36
@Zoxico: Ja dlatego właśnie nie posilę się o wpis i pozdrowienie dla osób z party - nie ma szans kogoś nie ominąć, więc dorwę każdą osobę przy okazji. :D
Z drugiej strony, bardziej hermetyczne towarzystwo otwiera szerzej furtkę poznania (xDDD) ,a to duży plus, szczególnie podczas kolejnej imprezy.

Dziękuję wam również! ()

P.S. Prawdę mówiąc nie mogłem przez tabakę wlanie określić piw. Przy kolejnej
nie ma szans kogoś nie ominąć


@PiccoloColo: w punkt :) kolejnym razem to już w ogóle będzie super :D Kurde, nie spodziewałbym się, ze tabaka mogła mieć coś wspólnego z tym jaki aromat miało piwo, a tu widzisz.
Dalej kisnę z tego typka od spodni z krzaka xD jeszcze jakieś takie poplamione były