Wpis z mikrobloga

Znam swoje mozliwosci i mam olej w glowie, wiec jezdzilbym z rozwagą.

@greg-lepkie-raczki: tez tak myślałem.... do pierwszej prostej ;) Gsxr dużo wybacza, ale to cholerny potwór... Jak na pierwsze moto kup sobie jakąś Z750 (nawet na A2 znajdziesz) lub innego nekeda, chociażby na jeden sezon a później się przeżuć. Dużo nie stracisz a doświadczenia zyskasz
  • Odpowiedz
@greg-lepkie-raczki: tak, ja na Swój pierwszy moto dostałem gsxr 1000 i to był bardzo duży błąd... Kumplowi właśnie doradzałem Z750 na rok, i jeździł już dwa sezony :D sprzedał tydzień temu i szukamy jakiejś R6. Trudna decyzja przed Tobą, ale czas leci cholernie szybko, wiec nie zauważysz kiedy ten sezon przeleci :D
  • Odpowiedz
@greg-lepkie-raczki: Kupilem R6 na pierwsze moto 2 lata temu i zyje wiec sie da ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogolnie chyba pierwszy tydzien byl najbardziej niebezpieczny bo robilem glupie rzeczy jak np hamowanie w zakrecie przez co prostowalo motocykl, brak przeciwwagi przy zawracaniu co prawie sie skonczylo wywrotka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mie to mozesz brac, nie jest to najrozsadniejsza decyzja
  • Odpowiedz
co kierowcy samochodów potrafią #!$%@?ć na drodze. To niestety nauka w praktyce.


@niezwornowazony: Tak, bo motocykliści w ogóle nie #!$%@?ą na drodze... ;)

Czy kupno Suzuki GSX-R 600 na pierwsze moto bedzie ok? Znam swoje mozliwosci i mam olej w glowie, wiec jezdzilbym z
  • Odpowiedz
Tak, bo motocykliści w ogóle nie #!$%@?ą na drodze... ;)


@Glenroy: motocykliści dla motocyklisty to rzadkie zagrożenie, to miałem na myśli

Co do reszty się raczej zgadzam, ale to już głównie kwestia tego na czym wcześniej jeździł i na czym chce jeździć. Mnie na przykład jazda na MZ czy Chopperach w ogóle nie satysfakcjonowała, po prostu nie chciałem motocykla który mi się nie podoba i nie pasuje pod względem charakteru.
  • Odpowiedz
@niewiemdlaczegoniemamnicka: Przede wszystkim jest tania w utrzymaniu, dobrze się prowadzi, dobrze hamuje, ma bardzo liniową i spokojną charakterystykę silnika, niewymuszoną pozycję za kierownicą, etc. etc.
To jest najbardziej ułożony motocykl na jakim miałem okazję jeździć.

@greg-lepkie-raczki: Obydwa będą dobre, przy czym Z750 jest trochę wkurzający w serwisie, znaczy czasami trzeba się dużo napracować, żeby wymienić małą rzecz :P. FZ to bardzo dobry motocykl, tak na początek, jak i
  • Odpowiedz