Wpis z mikrobloga

Bo zawracacze dupy są jak epidemia. Panie a po ile, a to jest nowe, a mam pan więcej zdjęć itp.
Nie ważne że pełen opis jest w treści ogłoszenia. Odpowiadam, a jest pani, zainteresowana zakupem? Zero odpowiedzi i cisza:)
Ono musi komuś dupę truć i tyle.
  • Odpowiedz
@VediViniVici: Co nie które wykopki, twierdzą że ktoś kto nie odpisuję na wiadomości jest oszustem:) Daj na F.B tam to dopiero się dzieję. A jak ktoś kupuję, to Ukrainiec i co ciekawe nigdy nie ma z nimi problemu.
  • Odpowiedz
@VediViniVici: Rzecz w tym, ze pan janusz nie odebral telefonu a na jego prosiilu widnieje info "szybko odpowiada na wiadomosci". Nie wiedzialem, ze ten kanał komunikacji jest nielegalny.
  • Odpowiedz
@Quest: Ja dość rzadko odpowiadam na wiadomości na olx. A też mam na wszystkich kontach że odpowiadam szybko. To taka propaganda olx. Jak ze zdjęciem profilowym i połączeniu konta z F.B
Jak chce coś kupić, to dzwonie i tyle. Bo ludzie pracują i nie mają czasu na siedzenie przed kompem.
  • Odpowiedz
@roman123456: Gośc wystawia prawie setke samochodow wiec TO jest jego praca, a jak wczesniej napisalem nie raczył odebrac telefonu. Znalazl czas na napisanie tych wiadomosci wiec dlaczego nie odpowiedzial na moje pytanie?
  • Odpowiedz
Może tyle części brakuję, że odpisywał by połowę dnia. Albo oszust i nie chce mieć, dowodu przeciwko sobie. Typu silnik jest zdrowy, a w rzeczywistości padnięty.
  • Odpowiedz