Wpis z mikrobloga

Czy jest wśród nas ktoś kto odczuwa progres w Fifie 19?
Chodzi mi zwłaszcza o fut champions, jest tu ktoś kto zaczynał z Goldem 3, a dzisiaj spokojnie wbija np. Elitę?
Nie mówię tu o progresie związanym z coraz lepszym składem, ale bardziej o wzroście umiejętności w grze.
Szczerze mówiąc gram od początku 19 i dopiero dzisiaj sobie uświadomiłem, że składem za 3 mln idzie mi tak samo dobrze jak składem za 100k w październiku (Gold 2 lub Gold 3), tydzień w tydzień ten sam bilans, jedynie skład się zmienia na lepsze karty (choć tu nie do końca się zgodzę, bo czasem starym-tańszym-słabszym składem osiągałem lepsze wyniki niż nowym).
#fut

Czy osiągasz coraz lepsze wyniki w Fut Champions

  • Tak, co tydzień mam lepszy bilans. 6.6% (5)
  • Nie, cały czas wbijam tę samą rangę. 93.4% (71)

Oddanych głosów: 76

  • 6
@klush: zeby osiagac coraz lepsze wyniki nie mozna tylko rozgrywac meczow. Trzeba:
-ogladac swoje mecze nagrane i analizowac, co mozna bylo zrobic lepiej
-pogladac najlepszych prosow i brac od nich rozwiazania do swojej gry
-cwiczyc konkretne rozwiazania i schematy

Do tego dochodzi czucie gry, predyspozycje wlasne. Czyli mozesz #!$%@? mecze w SB na poczatkujacym i da Ci to z pewnej perspektywy wiecej niz granie LW.
@klush: to chciałem właśnie napisać, zagrałem 8 meczykow i pozmieniałem pozycje, zgranie spadło jak #!$%@?, i co? 4 wygrałem i 4 #!$%@?. Gram dr o kartę TOTW. Już wiem że zgranie to nic. W LW grałem zkims że zgraniem 61!!!!wygralem 6-3.co tydzień o 100 pkt w dół i100pkt w górę od września. Co do ikon trafiłem na 7 meczy V. NISTERloy, 1 bramka. Jak lubicie grać napastnikiem słonie to ok.
@klush Miałem z Fifą spory rozbrat, bo od Fify 13 gdzie grałem tylko offline, zacząłem grać w 18. Zagrałem jedynie dwie lw i sukcesem było wygranie 10 meczów, a sama gra mnie drażniła, więc w marcu już jej nie miałem. Natomiast od premiery 19 grałem każdą lw, przez pierwsze 2-3 weekendy wbijałem srebro 1, następnie gold 3 i nigdy nie spadłem poniżej tej rangi. Dwa razy udało mi się wbić g2 i
@klush razem z nasza drużyna lepsi są przeciwnicy też. Jakkolwiek to zabrzmi, wygląda jakby Ea dobrze dobieralo przeciwników - zawsze nasz poziom, więc 15-15 w lw