Wpis z mikrobloga

5 lat temu: "głosuję na Korwina, nie ważne, że sondaże mówią, że ma male szanse - to tylko trick psychologiczny. Jeśli wszyscy będą myśleć w ten sposób, że nie ma szans, to nikt na niego nie zagłosuje - pojęcie zmarnowanego głosu. Dlatego PO rządzi z PiS na zmianę, bo wyborcom wmawia się, że jeśli zagłosują na kogoś innego to ich głos będzie zmarnowany. Wyborcy Korwina mają wysokie iq i nie dają się na to złapać. Głosowanie na mniejsze zło? To nie dla mnie."

Dzisiaj:
"gwiazdowski nie ma szans, jezeli juz masz takie poglady lepiej glos oddac na kolaicje"
#korwin #wolnosc #gwiazdowski #polskafairplay #4konserwy #libertarianizm
LM317K - 5 lat temu: "głosuję na Korwina, nie ważne, że sondaże mówią, że ma male sza...

źródło: comment_iQJL2e8T8lkVxOKjuz1kzjevJ5AkatnY.jpg

Pobierz
  • 18
@LM317K: a moze nie kazdy ma ochote na kilkanascie milionow imigrantow?

PS. nie zaglosuje na kogos, kto otwarcie mowi, ze sie zwija z polityki, jezeli nie uciuła w maju 5% lub blisko 5%.
nie zaglosuje na kogos, kto otwarcie mowi, ze sie zwija z polityki, jezeli nie uciuła w maju 5% lub blisko 5%.


@Freza: źródło? Bo ja słyszałem od Gwiazdowskiego że wynik wyborów pozwoli mu zadecydować co dalej. Nie słyszałem żadnych twardych deklaracji co do konkretnego progu, ani konkretnych działań po jego (nie)przekroczeniu.

Pozdro
@szasznik

On chce żeby u nas osiedlali się(i asymilowali) ludzie z europy wschodniej(Ukraina, Białoruś).

A Kaźmierczak nie ma nic przeciwko imigrantom z Bangladeszu.
@szasznik Gwiazdowski nie ma swojego zaplecza politycznego, tylko Kaźmierczak. On będzie miał z pewnością dużo do powodzenia, kto bezie na listach.
Gwiazdowski nie ma swojego zaplecza politycznego, tylko Kaźmierczak. On będzie miał z pewnością dużo do powodzenia, kto bezie na listach.


@Volki: Nonsens. Gdybyś poświęcił trochę czasu na "risercz" to byś wiedział że głównym zapleczem są tzw. bezpartyjni samorządowcy. Na kilku spotkaniach RG mówił że właśnie na samorządowców a nie na biznes można liczyć jeśli chodzi o organizację ruchu. Wg. niego "biznesmeni" zazwyczaj nie mają czasu zajmować się polityką.
Chcesz mi powiedzieć, że ZPP nie będzie decydowało o listach?


@Volki: Dokładnie. Najprawdopodobniej na kształt list największy wpływ(poza samym RG) będą mieli tzw. "Bezpartyjni Samorządowcy". Bo to ich struktury koniec końców będą zbierały podpisy i organizowały kampanię.
@LM317K: Możesz się obrażać na rzeczywistość, ale Gwiazdowski nie ma szans, bardzo mi jest przykro. Korwin i Gwiazdowski to jest ten sam elektorat kucowski. I choćby nie wiem co, to jednak Korwin zdobędzie większość głosów tego elektoratu. Takie są fakty.

Gdyby Gwiazdowski pozyskał głosy z poza elektoratu Korwina i to dużo głosów, to sytuacja była by inna. Ale tak nie jest i nie będzie, bo większość Polaków to debile.
@LM317K: Ale tutaj masz podobne/te same postulaty. Więc tutaj bardziej problemem jest rozbijanie głosów.

Jakby obie te partie dostały po 10% i jeszcze kukiz podobnie, to niech tak jest. Ale tak zapewne nie będzie. :D