Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski
Mam dziwną sytuacja z nowopoznaną dziewczyną. Ona 21 lat, znamy się od jakichś 4 miesięcy. 2 miesiące temu skończyła swój długoletni związek z facetem, więc od razu zakręciłem się koło niej, widziałem, że jest jej ciężko, dlatego powoli starałem się zbudować jej zaufanie. Na dzień dzisiejszy sprawy zaszły dość daleko, uprawiamy seks, spędzamy dużo czasu na rozmowy, spotykamy się i jest wszystko świetnie po prostu. Mówi, że jej bardzo na mnie zależy itd. i faktycznie odczuwam to, troszczy się o mnie. Tylko często podkreśla, że nie jesteśmy jeszcze parą, że jeszcze nie przetrawiła długoletniego związku z byłym i nie jest gotowa wejść w nową relację, że musimy poczekać zanim będziemy parą. I nie przeszkadza mi to jakoś zbytnio, ale nie kumam tej logiki, że robimy wszystko co by robiły pary, tylko oficjalnie nią nie jesteśmy, bo ona nie jest gotowa na to jeszcze, był ktoś w podobnej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie jesteś dla niej odskocznią od byłego ( ͡° ͜ʖ ͡°) i spotyka się z Tobą, uprawia seks, żeby zapomnieć o byłym, gdyby była w Tobie zauroczona/zakochana bez wahania raczej chciałaby być z Tobą oficjalnie, ale widocznie nie do końca jej odpowiadasz i jak poczuje się już wystarczająco silna po byłym, to Cię zostawi i powie coś w stylu 'nie jestem jednak gotowa na związek, musimy