@toporek1234: Po pierwsze jest młody, a oni w nim widzą materiał na wielką gwiazdę, a że musi się ogrywać to gdy Piątek jest niepotrzebny to go zdejmują.
Poza tym to pupilek kibiców, więc im też trzeba zrobić dobrze.
No i warto wspomnieć o czysto sportowym aspekcie, zmiana podmęczonego napastnika na takiego całkiem świeżego jest zawsze na plus, taka zagrywka stosowana od lat.
Nie potraficie zrozumieć tego, że wewnątrz drużynowa konkurencja jest tak samo istotna w rozwoju zawodnika jak rywalizacja między drużynami w lidze dla podnoszenia jakości zespołu? Działa na przykład motywująco na zawodnika zachęcając do ciągłego rozwoju. Poza tym piłka nożna to sport drużynowy i nikt nie będzie patrzył na to czy Piątek dogoni Ronaldo w jakiejś klasyfikacji skoro odbędzie się to kosztem utraty formy u drugiego napastnika.

@toporek1234: @Alorotom: @rovi:
może taka sama akcja jak z błaszczem u nas xD wuja dej zagrać

@Alorotom: XD
Obejrzyj mecze Milanu sprzed Piątka (wiem, wiem "po co, jak nie ma tam Polaka?") - Cutrone zawsze wchodzi na podmęczonego rywala, by zadziornością absorbować defensywę przeciwnika.

Sprawdź jego narodowość i będziesz wiedział, o co chodzi.

@Luk1N: XDD
A sprawdzałeś narodowość Higuaina, którego też tak Gattuso ściągał i wprowadzał Cutrone?

i wjedzie mu obrońca w 85
Od kiedy to gwiazdy grają po 60 minut żeby uniknąć kontuzji? inni trenerzy to debile bo Ronaldo Messiego albo Lewego trzymają do końca zamiast ściągać w 60 minucie?

@zasypiam: Ostatnio jak Juve wygrywało 3:0 w lidze to trener ściągnął Ronaldo w 60 minucie ¯\_(ツ)_/¯