Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem telefon z pretensjami, że nie pojawiłem się na pokazie jakiś magicznych urządzeń, a przecież przyjąłem zaproszenie xDDD Ale od początku.

Od roku dostawałem raz na 2-3 tygodnie telefony z pokazów garnków, urządzeń do masażu i innych chińskich badziewi, które się wciska emerytom za ciężkie tysiące złotych na niekorzystne raty. Po kilku kulturalnych prośbach o nie dzwonienie i zgłoszeniu sprawy do UOKiKu podjąłem decyzję, że czas ich pogonić po swojemu. Zacząłem przyjmować zaproszenia na fajne nazwiska np. Jan Kochanowski albo Lucjan Rydel i podawać ich adresy. Uznałem że połączę przyjemne z pożytecznym i uratuję paru nieświadomych emerytów przed władowaniem się na minę. Najwyraźniej właścicielom firmy się nie spodobała moja praktyka i dostałem poważne i nagrywane (:D) połączenie o tym co ja sobie myślę. Zaczynali mi chyba coś tam grozić, ale się rozłączyłem bo obiad mi stygł.

Generalnie polecam wszystkim taki styl rozmów, trochę to czasu kosztuje, ale może pomóc ukrócić te praktyki. Był tu kiedyś Mirek, który opisywał historię jak wrobili kogoś z jego bliskich w kołdrę za ponad 5 patyków, dla mnie nie ma na to innego określenia niż żerowanie na ludzkiej naiwności. Korwin na pewno by się nie zgodził, ale nie zawsze musi mieć rację.

#oszukujo i trochę #heheszki bo śmiesznie jest być przez chwilę bohaterem ulubionej książki xD

Zdjęcie nie moje.
Nigolak - Właśnie dostałem telefon z pretensjami, że nie pojawiłem się na pokazie jak...

źródło: comment_gFcwV1G4PXuDjnyAoMOVS5tlQxv8hDII.jpg

Pobierz
  • 5
@Nigolak: niby zerowanie, ale w sumie nikt tych ludzi nie zmusza do kupna tego ¯\_(ツ)_/¯ chcącemu nie dzieje się krzywda, ale ogólnie masz plusika, bo wkurzają mnie te dzwoniące telefony i nagabujące na jakieś eventy.
@mamFAJNYnick towar zgodny z opisem, nikt nie mówił że mikser będzie elektryczny :D Mi obiecali kamerę z HDMI, szkoda że nie miałem czasu pójść, aż mnie ciekawi za ile można kupić najtańszą kamerę u Chińczyka.