Wpis z mikrobloga

@AloneShooter: Co kogo obchodzi zdanie grubasa, który do filmu na youtube nie nauczył się nawet trzymać broni.

Dodatkowo w Polsce rozmowa na temat prawa na wzór teksański jest totalnie bez sensu, jesteśmy państwem członkowskim UE i to zwyczajnie nie przejdzie.
  • Odpowiedz
@AloneShooter: chociażby w tym że "samotny i dziwny sąsiad z bronią jest większym zagrożeniem niż potencjalny włamywacz, przed którymi zwolennicy nieograniczonego posiadania broni chcą się bronić"
  • Odpowiedz
@AloneShooter: Ależ on sobie z większości doskonale zdaje sprawę- niestety tym razem w pobliżu nie było Buraka, aby pomógł przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno w obliczu twardych argumentów jawił się jako zwolennik racjonalizacji przepisów, a nawet tego aby każdy "100% przekonany" mógł po prostu wejść do odpowiedniego sklepu i ją sobie nabyć. Jak widać było to chwilowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gaz24wolga - @AloneShooter: Ależ on sobie z większości doskonale zdaje sprawę- nieste...
  • Odpowiedz
Jezu nie zesrajcie sie xd myslicie ze jak w odcinku o narkotykach mówiłem ze pale trawę to serio ja pale? Albo ze zabrali mi prawo jazdy? Albo ze zyje sam mimo ze mam kanal parentingowy?
Nie ma to jak nazywac mnie pelikanem a samemu lykac #!$%@? serial na yt jako prawdę xD
A samej tresci odicnka nie komentuję, napisalem go w 20m bo akurat byla możliwość realizacji odcinka na strzelnicy. I #!$%@?.
  • Odpowiedz
@AloneShooter: @thestabilizator: @JudzinStouner: @panTralalinski: Dakann ma taki problem z Piątkiem (znaczy się bezpośrednio nie ma bo ma na to #!$%@?) że ludzie biorą wypowiedzi głównego bohatera na serio lub myślą, że to uzewnętrznienie poglądów autora i potem pod każdym filmem gównoburza XD tak się nabija komentarze i łapki moje drogie pelikany, to wciąż jest tylko fikcyjna postać
  • Odpowiedz
lykac #!$%@? serial na yt jako prawdę


@dakann: No #!$%@?... bo dotknąłeś tematu, który od kilku lat pomimo przeciwności policji i betonu w MSWiA powoli i mozolnie staramy się popularyzować, coby strzelectwo rekreacyjne było kojarzone jako normalne hobby, a nie niszowa dziwna zabawa dziwnych ludzi. Nie zdajesz sobie sprawy ile wysiłku sprawiają akcje w stylu "10 darmowych strzałów" z różnych okazji i jak podczas oglądania takich gniotów szlag trafia ludzi,
  • Odpowiedz
@AloneShooter: Ale co mnie to #!$%@? obchodzi? Teraz nagle "ojej bo to wazny dla nas temat" ale dyskusje zaczyna sie od wyzywania mnie na publicznym forum xD ale jak sie okazuje ze klade lache na ten temat to juz racjonalne tlumaczenie xD nawet mi was nie zal.
Poczekajcie na ksiazke czarnych owiec w tym roku to chyba pekna wam odbyty od wypocin tam zawartych D:
  • Odpowiedz
@AloneShooter: "tematy dotyczace spoleneczenstwa" jak to powaznie brzmi! Szczególnie odcinek o tym jak robie zakupy xD
A ksiazke sami piszemy, przeciez ksiazki jutuberow to klasyczny syf i kazdy moze ja napisac. Wystarczy spojrzec na poprzednie publikacje kolegow "z branzy". Intelinia jak na licencjacie, font 14 i obrazki co 2ga strona xD
Ale nie boj sie, jak wydam to bede kazal tytulowac sie per pisarz, bo przeciez jestem taki #!$%@? ze
  • Odpowiedz