Wpis z mikrobloga

  • 2126
@Matdz123 akurat tutaj nie ma się co śmiać - chodnik jest po to żeby po nim chodzić. A to że można sobie przejść na około nie ma tu nic do rzeczy
  • Odpowiedz
@Matdz123: jakieś kolejne granice absurdu są tu przekraczane przez kucy z gimbazy , co wg ciebie jest tu śmiesznego ? to że matka napisała że nie może przejechać z wózkiem? Jak ma być w tym kraju dobrze jak tu kolejne pokolenie rośnie i zamiast mądrzejsze to głupsze od poprzedniego. Pomijam zupełnie fakt ze jeszcze nie dawno to twoja matka mogła mieć taki problem bo jakiś baran stanął jak księciunio...
  • Odpowiedz
  • 7
@sEB-q ja rozumiem że może to kogoś zdenerwowac, ale nie wiem co by musiało soe stać żeby o taką głupotę srać się w internecie ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Matdz123: ta "madka" z której się śmiejecie am 100x większe "jaja" od was, właśnie że trzeba burkaów , tempaków , złodziei itd szkalować internecie. Obojętność jest najgorszym co można zrobić(albo w sumie nie zrobić). Ale nie, lepiej heheszki xD ¯\_(ツ)_/¯ itd skoro był syf to niech syf dalej będzie tak ?
  • Odpowiedz
  • 3
@sEB-q napisała na spotted, zmieni to losy wszechświata? Nie wydaje mi się, jak komuś tak bardzo przeszkadza to się takie rzeczy zgłasza do odpowiednich służb, a nie spotted xd.
  • Odpowiedz
@Matdz123: No a jak ma do cholery przejść tu matka z dzieckiem? Ulicą? Bo janusz parkowania musiał akurat tam swój dupowóz postawić?

Jeszcze gorsza jest sytuacja osób na wózkach inwalidzkich, bo są niżsi i potencjalny kierowca jadący jezdnią może ich potrącić. Gdy ci będą szli ulicą, bo chodnikiem nie mogą.
  • Odpowiedz