Wpis z mikrobloga

@chrystusie: Zaczął Ci się chyba syndrom oblężonej twierdzy, i jak ktoś Cię nie klepnie w plecki, to musi pewnie po nocach na Ciebie #!$%@?ć. Ktoś Cię zapytał o to, co robisz w życiu poza pokazywaniem ciała (nogi to też część ciała, btw), a Ty przypisałaś temu zniewagę i poleciałaś z elaboratem na cztery insta story, które nie miały nic wspólnego z niewinnym pytaniem. XD
@Imperator_Bazantow: nie nie, tutaj ten koleś już mi w wiadomościach sporo pisał dlatego tak mnie zirytował, bo już do mnie długo burzył xD a odniosłam się do ogółu, bo dostaje codziennie sporo naprawdę chorych wiadomości, poczynając od tego co panowie by ze mną zrobili na pogróżkach kończąc bo im nie odpisuje, a teraz gdy dodaje dużo instastory jest największy zasięg, wiec dodałam takie podsumowanie ;) z reszta, dodaje takie posty co
@Imperator_Bazantow: wtedy pisałam tylko o wykopie, tutaj ludzie trzymają poziom co jest bardzo miłe :) niestety na insta czasami jest bagno totalne, aż przykro się takie rzeczy czyta. I już odezwało się kilka dziewczyn do mnie które mi piszą że maja identyczna sytuacje i wreszcie ktoś to powiedział głośno, wiec to nie jest jakieś moje widzimisie xD
@Pitaq: bardzo ładne, ale musisz ubrać rajstopki ( ͡° ͜ʖ ͡
@chrystusie: A gdzie pisałem, że gardzę? Jest mi zupełnie obojętne, co kto robi. Jak mi coś bardzo przeszkadza, to daję na czarno i elo. Nie muszę Cię poza tym obserwować, żeby widzieć Twoje insta story, ba, nie muszę nawet być na instagramie.