Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@cqwtg1355 xD Ja nie byłem nigdy libertarianinem, choć trochę flirtowałem z minarchizmem. Po prostu zaskakuje mnie takie zdanie o libertarianizmie od osoby, która do niedawna określała się jako libertarianin.
  • Odpowiedz
@cqwtg1355: Zdradzę Ci mały sekret. To, że określisz kogoś mianem neuropka, socjalisty, lewaka etc. nic nie zmienia i nic nie wnosi, poza tym, że poczujesz się lepiej. Robisz idealnie to samo, co różnego rodzaju wojownicy o wolność i demokrację, gdy krzyczą o homofobach albo mowie nienawiści. Albo koledzy od antykapitalizmu, gdy określają kogoś mianem burżuja albo libtarda. Rzucanie urojonymi inwektywami to nie jest debata ani dyskusja, to dziecinada.
  • Odpowiedz
  • 2
@Probz Dla mnie to na takiej zasadzie to trochę tak jak ateizm to wiara a nie łowienie ryb to hobby. Idei bez działa aktywnego nie można przypisywać aktywnych form.
  • Odpowiedz
@cqwtg1355 małolat, odstaw ten wykop i oceny poprawiaj bo koniec roku sie zbliża. Widać, że ta strona Ci nie służy na psychikę. Jak mieszkasz blisko Krakowa to zgłoś się do mnie, znam dobrego psychiatrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz