Wpis z mikrobloga

@Haqim: Przyjdzie na to czas. PO przez pierwszą kadencję też była określana jako kaczka, po której wszystko spływa. Musi nadejść zmęczenie materiału - wtedy ludzie będą aktywnie wyszukiwać powodów by znienawidzić rząd.
  • Odpowiedz
@Haqim: mnie nigdy nikt nie pytał, po prostu albo dzwonią non stop do tych samych ludzi, albo nie wiem, zapewne wybory pokażą że pis mniej więcej straci 500tys wyborców i tak nikt nie głosuje na tych idiotów
  • Odpowiedz
@Haqim: jesli juz teraz ludzi pis tak bardzo piecze, to chyba chce zeby wygrali znow wybory bo wtedy dzwiek pekajacych dup bedzie slychac z warszawy az w opolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ale wyborca PiS ci drastycznie nie zmieni poglądów na Korwina. problemem faktycznie jest to co mówi @dziaru , że wyborca PiS nie ma alternatywy, nie ma drugiej partii, która będzie miała podobną linię ideologiczną (a to najtudniej w ludziach zmieniać), z ogarniętymi ludźmi i sensowniejszym programem ekonomicznym, więc ciężko jest "rozmyć" ich poparcie. Dużo łatwiej jest o to po drugiej stronie barykady, gdzie bez wspólnych list będzie zajebiście ciężko skonsolidować
  • Odpowiedz
@Haqim: narazie to jest zostawianie rys na wizerunku PiS. Przyjdzie kampania wyborcza to zaczną walić z wszystkich dział, choćby najnowszej afery. Już widzę ten spot, w którym każde kolejne tłumaczenie PiS jest niszczone przez GW.
  • Odpowiedz
@gorfag: Wyborca PiSu może skusić się koalicją, w której są nurty narodowo-katolickie. I chyba w to uderza Korwin. Jak widać po sondażach koło 5-6% i takim samym spadku PiSu to chyba jednak się to sprawdza. Dziękujemy panu Mentzenowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yahoo_: @gorfag: @TurboDynamo: @dziaru: właśnie o to chodzi że nie ma alternatyw. Nawet gdy zgadzam się z inną partia w sprawach ekonomicznych to nie zgadzam się z ich światopoglądem. Jedyna partią która odpowiada mi światopoglądowo jest PiS (są przeciwko homo, przeciwko aborcji, są katolikami i tradycjonalistami). Ekonomicznie są dnem. Nie mam na kogo głosować.
  • Odpowiedz
@Haqim: Przyjdzie na to czas. PO przez pierwszą kadencję też była określana jako kaczka, po której wszystko spływa. Musi nadejść zmęczenie materiału - wtedy ludzie będą aktywnie wyszukiwać powodów by znienawidzić rząd


@rzep: a następnym razem wyboria PO i tak w kółko
  • Odpowiedz