Wpis z mikrobloga

To jakieś lęki #!$%@?-gejmerów? Najgorsze sny dzieci z podstawówki? W świętego mikołaja też wierzycie, że wyobrażacie sobie jakieś gówno apokalipsy?

UWAGA, zdradzę wam sekret. W waszym życiu żadnej apokalipsy nie będzie, a tym bardziej jakiś zombie. Możecie spokojnie wracać do oglądania rolnik szuka żony, mam talent, twoja twarz brzmi znajomo, czy inne gówno programy.


@przegrany_przegryw: Co za dekiel XD ale tu pasuje mem z tym freethinkerem, chyba jak nigdy
wiem, że heheszki, ale nawet heheszki mają jakieś granice. To jest po prostu totalnie głupie i bezdenne.


@przegrany_przegryw: hmmm zapomniales dodac, ze dla ciebie. Tak samo Twoje granice. Zawsze mozesz ominac a nie przekonywac innych co dla nich ma byc smieszne lub nie.

To przygotowujcie się, ja sram na to xD Bardziej prawdopodobne jest, że zginiesz pod kołami samochodu, niż przydadzą ci się konserwy z datą ważności na 50 lat.


@
Są zacni, nie ma co ukrywać.
- Trafiają do ludzi
- Humor czarny, ale prosty na tyle, że można go spokojnie udostępniać dalej.
- Co spotkania dla marketingowców to poruszany jest chociaż raz ten zakład.

Wiem, że niektórzy nie ogarniają nic tego i na jebzdzidy jest dla nich lepszy humor, ale to ma trafiać do mas bez wyłapania bana. W swojej prostocie genialne.