Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja matka alkoholiczka narobiła mi długów,niedawno się wyprowadzilem,wypłatę (3100 netto) dostaje dopiero 15marca. Chwilówke mam do spłaty do 25 lutego (jeżeli jej nie spłacę to odsetkiem wzrosna do kwoty 2600zł a potem coraz wyżej. Mam do spłaty 1400zł na te chwile jeżeli spłacę w terminie,nie mam pożyczyć od kogo,szef nie chce dać zaliczki mimo przedstawionej mu sytuacji,żaden znajomy nie dysponuje taka kasą od ręki. Dajcie chwilówke która mogę wziąć na raty. Wiem że to głupie spłacać chwilówke chwilówki ale nie mam wyboru. Wolę spłacać co miesiąc 300zl i wyjść na minus niż za 3tygodnie jak dostanę wypłatę mieć do zapłaty ponad 5 kafla. Mam 20lat więc na niewiele chwilowek się łapie. Szukałem pracy na nocki ale w żadnej nie zarobię tyle żeby to spłacić i prawie nigdzie nie płacą dniówek a poza tym mam też swoją robotę. Nie nawidze tej obrzydliwej kobiety. Proszę o pomoc a nie o ocenę sytuacji,w banku raczej też pożyczki nie dostanę bo dopiero niedawno co brałem kompa na raty i już próbowałem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Uważaj z tym!!! Poznałem człowieka (i to niestety #truestory) który z bagatela 5000 zł pożyczki zrobił już grubo ponad 100000 zł i to w zaledwie kilka miesięcy - a wyszło tak bo zapożyczał się w jednej "firmie" żeby spłacić poprzednią - łącznie ponad 20 pożyczek - chwilówek czy jak to gówno zwał. Kombinuj inaczej albo pożycz w normalnym banku - karta kredytowa na uczciwy procent. Pożycz od wielu znajomych
  • Odpowiedz
@instalacja: Raty bierze się właśnie z dwóch powodów. Dlatego, że nie masz kasy, albo dlatego, że chcesz zachować płynność. Jako fanaberia do grania spoko, sam byłem w podobnej sytuacji kiedyś, tylko mi komputer służy do zarabiania pieniędzy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie bierz pożyczki w innej firmie żeby spłacić obecną. Jeżeli to chwilówka typu Vivus czy inne internetowe gówno, to olej przedłużenia spłaty, tylko normalnie z nią zwlekaj do wypłaty. Dodatkowo możesz z nimi pogadać na infolinii i ustalić, że np. w tym miesiącu spłacisz 700 zł a w przyszłym resztę. Odsetki w porównaniu z ich przedłużaniem będą śmieszne (kilka/kilkanaście złotych versus kilkaset złotych). Odsetki są ograniczone ustawowo, a z tego
  • Odpowiedz
@KombajnemPrzezUkraine: Nie wiem. Nigdy nie brałem żadnej pożyczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie tylko kiedyś tak analizowałem po RRSO i kuzynka coś tam z bocianem jako przedstawiciel kombinowała, ale coś jej nie wyszło.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak na raty to wonga, ewentualnie monedo. Vivus (@CzarneChmury) masz pierwszą za darmo ale tylko do 1500 o ile dobrze pamiętam, ale tylko na 30 dni, potem przedłużenie to jest jakieś 15%, a całkowity koszt na 60 dni(tzn nie licząc przedłużenia) wychodzi 20%. Inne takie vivusopodobne są jeszcze gorsze z tego co się orientuję.

Możesz jeszcze sprawdzić profi-credit - też są na raty, ale zabezpieczone wekslem in blanco, podobnie jak
  • Odpowiedz