Wpis z mikrobloga

@Fifi7: najlepiej chyba na cm, ja nim grałem na cdm ale w parze z Kante, ludzie piszą że na samotnego cdm też się średnio nadaje.
Grałem nim też na cam I było ok, jeśli cię stać to kup i sprawdź :)
@PanKabaczek: Stać mnie tylko już trochę gram i jednak na SPO wydaje mi się że średnio trochę dlatego pytam, mówcie co chcecie ale kartą zwykłego Firmino grało mi się tam zajebiście i teraz pisząc o tych 200k miałem na myśli inwestycję w jego IFa ale zrobie tak że kupie zwykłą kartę na początek a IFa jak będzie mnie stać , bardzo polubiłem tą kartę strzelał lub asystował co mecz .
@
@kielbasior: @PanKabaczek:

Żałuję najbardziej Aguero ale na SPO mi słabo gra serio firmino mi dużo lepiej się grało a w napadzie z Crespo jest jakby w cieniu nie widać go w 41212 , Crespo niewymienny i zajebiscie gra więc decyzja że Pogba i Mbappe kosztem Aguero i Ramosa.

W meczu 4-2-3-1 lub 4-1-2-1-2 będzie grane.
@PanKabaczek: No dlatego pragnę IFa firmino ma statystki +1 i +2 do poszczególnych umiejętności więc myślę że byłby dla mnie idealny na SPO, zwykła karta tam grała świetnie jest też dość wysoki i potrafi strzelić głową co nie raz się przydwało. IF na mojej platformie 180 k więc niedługo na pewno zainwestuje.

Nie mam pojęcia czemu Aguero tak zgasł na SPO odkąd pojawił się Crespo to nie istnieje praktycznie, jak nie