Wpis z mikrobloga

@smileplease: Oczywiście że fotomontaż. Ostrość jest na siatkę i na wieżowce w centrum pola które są duuuużo dalej ;) Ktoś dał dupy bo wystarczyło rozmyć również siatkę i już montaż by się tak nie rzucał w oczy.
  • Odpowiedz
@smileplease: no i co z tego? Zdjęcia nieba i drogi mlecznej z krajobrazem w tle tez są fotomontażem i zlepkiem 3-4 zdjęć + obróbka ale co z tego? Zachwycają. Podoba mi się kreatywność autora i pomysł na to zdjęcie.
  • Odpowiedz
A mi się nie podoba. Widać, że fotomontaż, dwa zdjęcia z różną ogniskową. Kto choć raz robił zdjęcie przez siatkę wie, jak to wygląda.


@smileplease:

Ale co z tego, że fotomontaż? Nie sądzę, żeby intencją autora było ukrycie faktu, że to fotomontarz - a raczej sądze, że jest wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@01pixel: Witam Pana, Panie profesorze habilitowany akademii sztuk pięknych. Poproszę o udostępnienie dorobku naukowego, po dogłębnej analizie będę mógł stwierdzić, czy jest Pan godzien do oceny mojego portfolio.
  • Odpowiedz
@smileplease: Oj oj wiedziałem, że zaboli ale nie wiedziałem, że aż tak. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii a Twój komentarz po prostu przeczytałem tak a nie inaczej bo wychodzi na to, że jednak się znasz. Wyluzuj.
  • Odpowiedz