Wpis z mikrobloga

ludzie grają w r6 żeby nowi operatorzy


@iAmTS: oho czyżby trafił na PR0 RNKD KOMPETETIW PLEJERA? XD

To są tylko moje odczucia, zwyczajnie gra nie sprawia mi tyle radości co na
  • Odpowiedz
@janushek: nie, po prostu ta gra jest nastawiona na takie granie, a nie - o chce sie dobrze bawić nowym operatorem co tydzien i nową mapą. Dlatego dziwie się, że jeszcze do teraz są ludzie tego oczekujący. Ten pociąg juz dawno odjechał.
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: No tak wyjmowanie z kieszeni przez operatorów wzmocnionego metalu o wymiarach 3 x 2 m takie realistyczne

R6 to e-sportowa strzelanka i pod tym kontem jest robiona. W momencie w którym była najbardziej "realistyczna" mało kto w nią grał i popularność zyskała dopiero na przełomie 2-3 sezonu kiedy właśnie zaczęły wchodzić te bajery i charakterystyczni operatorzy. Ich różny wygląd jest podyktowany tym, że mają oni być na pierwszy rzut
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: czy ja napisałem, że gra jest lepsza/gorsza dla graczy? Napisałem jak to wygląda i jak zmienił się styl gry z czasem. Mnie już nie interesuje przez to.
Ciężar noszonego ekwipunku i jego ilość to już kwestia mechaniki i koniecznych z punku widzenia gameplayu uproszczeń. Za to rodzaj ekwipunku i gadżetów to już inna kwestia.
  • Odpowiedz