Wpis z mikrobloga

Dziś na rozbiórkę mam dla Was najwyższą klasę, myślę że na prawdę w dobrej cenie:
Amouage Dia Men 5.0/ml Miałem odlewkę i od razu stwierdziłem że musze mięć więcej. Zapach na każdą okazję ale o niebywałej jakości i klasie. Jak na szejków z Omanu, ten zapach jest bardzo pro Europejski. Słyszałem że najlepszy na początek z Amouage-ami i chyba się zgadzam. Bezpieczny i pięknie pachnący. Zostawiam dla Was tylko 35ml
Amouage Lyric Men 5.0/ml Jak ktoś uważa że Kouros jest dla prawdziwych mężczyzn, to Lyric jest dla prawdziwych twardzieli. To męska przyprawiona różna w stylu Omańskim. Znów najwyższa klasa i moim zdaniem killer randkowy.
Pochwał nie ma końca, nie które z nich:
https://perfumowyblog.com/2011/02/08/amouage-lyric-man/
https://www.youtube.com/watch?v=6wFNSHSj_kg
Zostawiam dla Was 60ml
Rasasi Xtraordinaire Aromatic 2.0/ml do zgarniecią z flaszką - Aromatyczne owocowe cytrusy z mandarynką. Vibe mandarino di Amalfi od Toma Forda

Dekant nie zależnie od ilości ml +3zł. Wysyłka Łodź gratis, kurier 11zł, paczkomat 15zł.

Uwaga: preferuję minimum 10ml, ale jeśli to dla Was za dużo tych królewskich zapachów ;) to odleje też i 5ml, z tym że Ci co zaklepują 10ml i więcej mają pierwszeństwo.

Przy okazji do zgarnięcia jeszcze został:
Paco Rabanne Pure XS 35ml z flakonem - 80zł
Givenchy Gentlemen Only 35ml z flakonem - 50zł

#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Dziś na rozbiórkę mam dla Was najwyższą klasę, myślę że na prawdę w dobre...

źródło: comment_uRkMIz50EjoTnV31h3frL5tkPFLUSyTH.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: Dobra, zróbmy inaczej. Przepraszam za zamieszanie. Finalnie:
- 10 ml Lyric Men
- 10 ml Rasasi
- Jeśli zostanie to 5 ml Dia Men

  • Odpowiedz
Mireczki radzę Wam na prawdę korzystać z rozbiórki. Jak znudzi Wam się mainstream. Jak sprawdzicie kilkadziesiąt zapachów i zobaczycie z jak fatalnych i chemicznych nut są mieszane i zapragnięcie Kilka perfum jak Creed, Amouage Roja gdzie na prawde używa się wysokiej klasy olejków, to gwarantuję Wam że Lyric w cenie 5zł za mililitr będzie Wam ciężko znaleźć
  • Odpowiedz
@Minishcap: Czuć w bazie trochę kwiaty, ale wszystko jest męskie. W ogóle Amouage są mistrzami w używaniu nie popularnych nut tak by nie skręcały w stronę damską. W ogóle baza Dia to najpiękniejsza część tego zapachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karambolo: No i brawo mirki, tym samym zamknęliście rozbiórkę Amouage. Na prawdę pożądny stuff.

Gdyby ktoś tu jeszcze zajrzał to do zabrania na ostatnią chwilę mamy:
Rasasi Xtraordinaire Aromatic 20ml z flakonem - 40zł
Paco Rabanne Pure XS 35ml z flakonem - niech będzie 75zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz