Wpis z mikrobloga

@przemek89x: Nawet jeśli antysemityzm w Polsce był zjawiskiem marginalnym, to po ostatnich komentarzach przedstawicieli Izraela na temat Polski ciężko oczekiwać, że Polacy będą udawać, że nic się nie stało. Tak, Izrael takimi komentarzami wywołuje antysemityzm w Polsce i to tylko i wyłącznie wina Izraela. Do niedawna w Polsce nie było z tym problemu, w Polsce Żydzi znajdowali schronienie przed prześladowaniami w Europie, ale plujcie nam Polakom w twarz dalej, to na
@bezkonta: dlatego tym bardziej należy powstrzymac sie od antysemickich komentarzy, aby nie dawać powodu do atakowaniu polaków Na chcwilę obecną Izrael w genialny sposób nas strigerował i na arenie międzynarodowej ma argument, że skoro teraz Żydzi sa nielubiani przez polaków, to taka sama sytuacja miała miejsce podczs wojny, a szmalcownictwo było norma , a nie wyjątkiem.
@przemek89x Albo raczej trzeba #!$%@?ć co jakiś Izrael o nas myśli bo jesteśmy niepodległym krajem. I co zrobią, sankcje na nas nałożą? (w sensie inne kraje Europy) Musimy się pogodzić z tym, że przez politykę Izraela wszyscy na świecie będą mieli nas za Nazistów. Ci idioci zostali wychowani w ich wersji historii i to jest kwestia kilkudziesięciu lat żeby to zmienić. Ja antysemitą do niedawna nie byłem. Nigdy nie znałem żadnego Żyda,
@przemek89x: właściwie to się zastanawiam, czy kiedykolwiek ktoś na serio napisał, że w Polsce nie ma antysemityzmu, czy to tylko kolejny wymysł wykopowych "obrońców moralności", żeby mieli o czym pisać te swoje duperele.
Oczywiście, że jest, tak samo jak w Niemczech, Chinach, Peru i każdym innym kraju na świecie, istnieje nawet w Izraelu i to w potrójnej dawce, Żydzi nienawidzą Żydów, Żydzi nienawidzą Arabów i Arabowie nienawidzą Żydów. To ci dopiero
@4gN4x: czy w definicji antysemityzmu nie występuje "nieuzasadniona niechęć do Żydów"? Ja ich nie lubię nie dlatego że są żydami a dlatego że ich przedsiębiorstwo holokaust chce powoływać się na prawa które nie są spuścizną prawa rzymskiego lecz plemiennymi zasadami.