Wpis z mikrobloga

#apexlegends

Też tak macie że jeśli nie stoicie 1m od przeciwnika to nie idzie go trafić? Tym bardziej śmieszne że podobno netcode Apexa faworyzuje strzelca dużo bardziej. Mam typa w celowniku, strzelam i gówno. W tej samej sytuacji w Overwatchu jako McCree bym trafił z 10 razy (gram obie gry na przemian). Shotgun to samo, gość cały w celowniku a dostaje np 10 dmg tylko i to z dość bliskiej odległości. A jednocześnie przeciwnicy używają shotguna jako snajperki z choke i dystansu mnie ściągają XD O samych snajperkach to szkoda gadać bo trzeba chyba mierzyć 2 metry ponad typa żeby trafić, tak wolno naboje lecą. Jedna z najdziwniejszych strzelanek jakie grałem pod tym względem
  • 6
  • Odpowiedz
@drzuo ze snajperkami nie mam problemu, ale shotguny to tak jak mówisz, peacekeeper niby hurr durr OP tier 1 bo gościa bez pancerza można zdjąć na 1 strzał, ale #!$%@? - zawsze zadaję 10-30 dmg, a żeby zrobić ~100 to muszę na gościa praktycznie wejść. To samo ze strzelaniem z automatów, stoi to spoko seria w ryj i leży, ale zacznie się ruszać na boki i #!$%@?, cały magazynek i gość
  • Odpowiedz