Wpis z mikrobloga

@MasterSoundBlaster: że ty nie zarabiasz to nie znaczy ze ktoś też ma nie zarabiać, to twoja inicjatywa, nikt cie do tego nie zmusza, nie chcesz to nie robisz, czasami mam wrażenie że tacy wielcy organizatorzy mają sie za nie wiadomo kogo bo przecież oni to sami ORGANIZUJĄ ZA DARMO
@MasterSoundBlaster: że ty nie zarabiasz to nie znaczy ze ktoś też ma nie zarabiać, to twoja inicjatywa, nikt cie do tego nie zmusza, nie chcesz to nie robisz, czasami mam wrażenie że tacy wielcy organizatorzy mają sie za nie wiadomo kogo bo przecież oni to sami ORGANIZUJĄ ZA DARMO


@ziel0ny: nie wierzę w to co czytam xDDD
Widzę, że dla wykopków robienie coś za darmochę, szczególnie gdzie cala inicjatywa nie
@ziel0ny

nikt cie do tego nie zmusza, nie chcesz to nie robisz


Cieszy mnie, że to napisałeś. Jak ktoś będzie chciał pomóc (i jak widać po komentarzach są tacy ludzie :) to pomoże, ale ja nikogo do tego nie zmuszam (no bo niby jak).

Dlatego nie rozumiem też czemu w takim wypadku zabierasz głos za wszystkich, skoro sam napisałeś - "nie chcesz to nie robisz". Ty nie chcesz to nie bierzesz udziału,
@Rolnikt: w sensie takie bezinteresowne złośliwości, nie wnoszące nic do dyskusji i nie rozwiązujące problemu o który pyta op?
Po co takie coś promować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)