Wpis z mikrobloga

@e16z5: widzę ze cenzura wprowadzona :D wyzwiesz od debili, komentarze usuniesz i budujesz swoją narracje. I dziwisz się ze na Brauna przychodzi ekipa, która myślała ze to wyprzedaż golarek i szczoteczek do zębów niemieckiej firmy, a nie spotkanie z „politykiem”.
  • Odpowiedz
@olesiu: To może się odnieś merytorycznie do tego co mówi?

Zachowujecie się jak jakieś 12 latki z niedorozwojem umysłowym.

A ty kim jesteś? Dzieckiem jakiegoś komucha z układu gdańskiego, żydem, lewakiem,
  • Odpowiedz
@e16z5: z takich „z dupy powodów” to nie odpowiada mi, ze koleś z Gdanskiem nie ma nic wspólnego. A ja lubię lokalnych polityków. Dodatkowo, otacza się zadymiarzem Korsarzem, który jest jaki jest. O ochronie życia, posiadaniu broni i zatrzymaniu „inwazji dewiantów” nie wspomnę, bo to w ogóle nie moja bajka, nie lubię skrajności. Wystarcza takie argumenty? A ze przy okazji posmieszkuję, to tez nic dziwnego bo jesteśmy na mirko.

No
  • Odpowiedz
nie odpowiada mi, ze koleś z Gdanskiem nie ma nic wspólnego


@olesiu: Słaby argument. To, że ktoś jest z Gdańska nie znaczy, że chce aby gdańszczanom żyło się lepiej. Adamowicz realizował politykę lewoskrętną, chciał przyjmować uchodźców żeby gdańszczanie pracowali na ich zasiłki. Realizował zalecenia polityki PO, co niekoniecznie było w interesie gdańszczan.

Braun chce zrobić tam porządek z układem Gdańskim. I chce żeby Gdańsk pozostał polski, a nie był jakimś
  • Odpowiedz
@e16z5: wg mnie nie taki słaby argument, bo np żeby zostać radnym trzeba być gdańszczaninem. To czemu prezydent ma być z innej bajki?
No i nawet podobała mi się polityka Adamowicza w sprawie migrantow. Dzięki niej nie tworzyły się getta (które rodzą patologie), a ludzie się integrowali.
Nie czuje żeby Gdańsk nie był polskim miastem. Jest polski i europejski. Bardzo mi się to podoba, bo nie duszę się tutaj. Całe
  • Odpowiedz
Dzięki niej nie tworzyły się getta (które rodzą patologie), a ludzie się integrowali.


@olesiu: Czyli lewak. Czyli lubisz pracować na utrzymanie czarnych nierobów? Bardzo rozsądnie. Kolejny naiwniak wierzący w utopię komucholandii.
  • Odpowiedz
@e16z5: ja pitole XD W pracy śmieję się z kumpla, ze niezły z niego lewak, bo czasem opowiada takie historie ze hej, a ktoś w necie pisze, ze jestem lewakiem XD Może taśma idzie dalej i na Ciebie tez ktoś mówi „lewak”?
Wierzę, ze jeśli nie będziemy oddzielać od siebie migrantów (którzy ciagle będą przyjeżdżać do każdego większego miasta na świecie) to będzie lepiej niż gdy będą czuli się obco. A to wcale nie znaczy, ze chce wysyłać po nich limuzyny na Kaukaz, na Ukrainę lub do Afryki.

I o co chodzi z tymi czarnymi nierobami? Współpracuję m.in. z Gruzinem i on nie jest ani czarny, ani nie jest nierobem. A przyjechał tu kilka lat temu i chodzi na spotkania integracyjne. A nawet jakby był czarny to co? Jakieś urojenia? Na ulicy często widzę Polaków proszących o kasiorę. Czy mam pisać o nich ze to białe nieroby? Albo ich deportować?:D

Sam pracowałem kilka lat temu w Londynie i podobało mi się, ze ktoś pomógł mi znaleźć dobra pracę. I chodziłem na spotkania, które odbywały się w lokalnej bibliotece. Poznałem tyle ciekawostek nt różnych kultur jak nigdy. Szczególnie te kulinarne zapadły mi w
  • Odpowiedz
@olesiu: Czym innym są pracujący obcokrajowcy a czym innym nachodźcy, których naspraszała do Europy Merkel i których chciał przyjmować Adamowicz. I stanowisko zarówno Adamowicza jak i Brauna w tej sprawie każdy może sobie znaleźć.

Adamowicz zgodnie z linią partii PO chciał przyjmować imigrantów z Afryki (bo PO chciało postępować zgodnie z zaleceniami Merkel). Dlatego nie rżnij teraz głupa pisząc o jakichś Gruzinach.
  • Odpowiedz
@e16z5: ale skoro nie widzę tych „czarnych nierobów” to dlaczego mam się nimi podniecać skoro tu ich nie ma? Nie ma nigdzie dzielnic muzułmańskich ani skupisk uchodźców. Nawet zalążka takich miejsc ;)

Piszę o Gruzinach, Czeczenach, Ukraińcach bo wiem ze tacy istnieją w Gdańsku i m.in. dla nich Budyń utworzył te Radę Migrantów czy tam jak to się zwie.

Jak będą „czarne nieroby” to wtedy się zainteresuję. Dlaczego podnosisz sobie
  • Odpowiedz
ale skoro nie widzę tych „czarnych nierobów” to dlaczego mam się nimi podniecać skoro tu ich nie ma? Nie ma nigdzie dzielnic muzułmańskich ani skupisk uchodźców.


@olesiu: A dlaczego nie ma? Bo PO nie zdobyła władzy. Tym samym Adamowicz nie mógł zrealizować tych swoich chorych pomysłów.

Udajesz idiotę czy jesteś idiotą? Masz rozumowanie na poziomie 12 latka.

Dulkiewicz będzie kontynuowała linię rządzenia wyznaczoną przez PO. Masz wybór. Głosuj.
  • Odpowiedz
@e16z5: czyli PiS stoi na granicy i cofa te tłumy ludzi walących do Gdańska? Tyle lat rządził Budyń i nie udało mi się sprowadzić tych legendarnych „nachodzców”. No proszę Cię :D
Zostawmy może już temat, bo chyba wolę żyć z rozumowaniem 12 latka niż mieć urojenia jako dorosły fan Brauna.
  • Odpowiedz
czyli PiS stoi na granicy i cofa te tłumy ludzi walących do Gdańska?


@olesiu: Chcesz powiedzieć, że już nie pamiętasz, że Merkel chciała nam wcisnąć nachodźców i PO chciało ich przyjąć.

Dobra. Bo szkoda mi czasu na takie zakłamane, manipulujące faktami indywidua. Szkoda tylko, że tacy ludzie jak ty nazywają się Polakami. Brzydzę się mocno.

O PiS i PO szkoda mi czasu rozmawiać, bo to ten sam ściek.
  • Odpowiedz