Wpis z mikrobloga

@sznapi: Frąckowiak albo Bandurska. Do Frąckowiaka długie terminy nawet prywatnie i nie wiem ile wizyta kosztuje. Do Bandurskiej ok 2 tygodni, ale drogo. Ostatnio płaciłam ponad 200 zł za wizytę, ale moim zdaniem warto, bo babka jest solidna, zleca szczegółowe badania, robi gruntowny przegląd człowieka, nie koncentruje się tylko na tym z czym przychodzisz, ale na całości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sznapi: z tego co kojarzę to pierwszego dnia roboczego w miesiącu można zadzwonić i się umówić lub iść z buta tego dnia do gabinetu się zapisać. Ciężko się dodzwonić wiec trzeba rano dzwonić i ciągle próbować. Czeka się chyba z pół miesiąca ale różowemu się chyba miejsce zwolniło. Cena 150 zł za wizytę. Najlepiej mieć pytania na kartce spisane i zadać bo tam nie ma czasu za bardzo na rozkminianie na
@sznapi: A jeszcze co do tych terminów, bo widzę, że pytasz. Jak dzwoniłam jakoś w wakacje żeby do Frąckowiaka się zapisać to kazali dzwonić na początku września, żeby się na październik zapisać. 3 pierwsze robocze dni września wisiałam na telefonie i się nie dodzwoniłam. Nie wiem czy to tam normalne, czy miałam pecha. Polecam go, bo moją mamę kiedyś leczył, a teraz kuzynkę. Ja kiedyś do niego chodziłam na NFZ jako