Wpis z mikrobloga

@rafal-kowaIyk
Co jest #!$%@? z Tobą chłopaku
pogubiłeś się deczko w życiu ?
Na tamtym mieszkaniu jesteś nikim, jesteś tam 1000 razy mniej ważny niż ten gówniany chiuchuaua czy jak to gówno się pisze. Nie masz tam nic do powiedzenia i Aga może Ci o tym przypomnieć kundląc Cie i zabierając wszelką ambicje i autorytet jakiekolwiek miałeś kiedyś w głowie. Naprawdę tak trudno znowu przyczepić się Marlenki? Przecież wy byliście dla siebie stworzeni. Ja rozumiem, masz mieszkanie, "piękną" kobiete, teraz jesteś z wyższych sfer ale jakim kosztem ?
Wszystko to mógłbyś sam, a dokładniej z Marlenką osiągnąć. Tylko nie #!$%@? jej z całej siły. Zawsze się troche #!$%@?, ale nie tak, żeby wszystko zepsuć.

Wynajęte mieszkanie i powrót Marlenki da wam i Tobie:

-więcej pieniędzy, których "Twoja" kobieta nie zarobiła dupskiem
-prawdziwą, dobraną i wyrozumiałą miłość, ze wspaniałym dobraniem obu połówek
-powrót jako takiego honoru dla Ciebie, tak jak ludzie mówili, że srając do wiadra i robiąc showup z Marlenką straciłeś wszystko, tak teraz tracisz jeszcze więcej, Agness bez skrupułów zdarłaby z Ciebie ostatni płat skóry, a jest taką bezuczuciową dziwką, że nawet by jej powieka przy tym nie drgnęła
-Realna szansa jako takiego poukładania sobie życia
-Ciasna i własna Marlenka ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, że robienie rozjechanej i publicznej Agi nie jest dla Ciebie minusem.

Co możesz stracić? Może chwile luksusu w ładnym mieszkaniu, chociaz to i tak jest chwilowe bo ona i tak Cię w końcu stamtąd wywali. Nie jesteś juz fejmem a ktokolwiek o Tobie mówi tylko gdy dajesz zalążek dymów. Pamiętaj, że przy dymach z Marlenką bywało śmiesznie a czasem groźnie, lecz nikt nigdy Cie nie zgnoił. Zaś przy dymach z transem zawsze to Ty wychodzisz poszkodowany. Naprawde, teraz się kimnij, wytrzeźwiej, ale jutro bardzo dokładnie przemyśl, do kąd doprowadziła Cie ta ścieżka w życiu i czy chcesz dalej do ciągnąć. Wykop czeka prezesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy #rafatus
  • 15
@marv0oo: on musi poprostu skoczyć na głęboką wode. W tym momencie statek już tonie ale jeszcze się nie zatopił i to jest ostatnia chwila, żeby to zrobić. Jak glon by go nagle #!$%@?ł z chaty to co on może zrobić? Nie ma powrotu do matki ani żadnego kumpla, znaleźć mieszkanie do wynajmu to nie jest tak hop siup więc nie szukałby go spod mostu, no poprostu będzie przez jakiś czas spał
@Kot89: @rKle: no też mnie to bardzo ciekawi. Wydawało mi się, że chce poprostu w fajnym ciepłym mieszkanku siedziec, ale to może mieć drugie dno

-jest im coś winien

-coś o nim wiedzą

btw *dziwki z dubaju. To faktycznie one czy tylko takie pseudo im nadaliście?
@cichy-wykopek
@Kot89 obsraniec żeby się odkuć od dna pewnie się wmieszał w handel narko, a glonojad go polecił komu trzeba. Po jego mordzie było widać, że jest po uszy w gównie i nie ma pojęcia jak się wygrzebać. To nie jest sranie do miski i walenie kaska po mordzie, że azor sobie może kłamać że to sztuka nowoczesna, a marlena to kaskader l. Jeżeli faktycznie jest w takiej dupie, to sie boi,
@cichy-wykopek: Z wyższych sfer? Dalej szczy pod siebie, bo pić nie umie ale żeby gości zapraszać na te pokazy to już grubsza żenada, ale dzisiejszy gośc też widać z podobnej elity, bo jakoś jej nie ruszały te żenujące występy.
@Kot89: .......a to nie wiedziałem, ale ja bym sie wstydzil zapraszac kogokolwiek jak ten zaczyna pic, bo bym sie spalil ze wstydu jako jego kobieta, że mam za chłopaka menela. Sama Agnes patusiara to jej nie wstyd niczego.
@cichy-wykopek: Stary co ty #!$%@?, z naszego punktu widzenia ich powrót byłby zajebisty jednak patrząc na to jakim człowiekiem jest rafatus to na dobre by mu to nie wyszło. Przypomnieć Ci zeszły rok? Donejty nie działały a prezes miał wszystko w dupie i robił swoje, nie raz w ciągu dnia zarobił mniej niż 100zl a zepawnial większe dymy niż magical który w godzinę potrafił wyciągnąć 1k.