Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki gdzie w #rzeszow jest najlepszy sklep rowerowy, gdzie fajnie mi doradczą przy zakupie roweru? Często się spotykałem z jakimiś opiniami że lepiej nie kupować ze sklepu tylko z giełdy albo szukać na olx, ale tak się składa że mam jakieś pieniądze uzbierane i chciałem coś fajnego kupić.
Drugie pytanie jest takie czy w przedziale 1500/1600 coś znajdę?
Rower głownie do jeżdżenia po mieście ale i do dłuższych przejażdżek. #rower #rowery
  • 28
@jedzczarnekoty: @jedzczarnekoty: coś mi się zdaje, że nasłuchałeś się tylko głupot o Decathlonie a nie miałeś z nim nigdy doświadczenia. 29 mają w ofercie https://www.decathlon.pl/rower-mtb-xc-050-ltd-29-id_8548144.html
a ramy mają dożywotnią gwarancję więc jak mogą być wiotkie?
W dodatku żeby kupić w decathlonie nie musisz nawet rozmawiać ze sprzedawcą, możesz online wybrać a w stacjonarnym się przymierzyć, nikt ci nic nie wciśnie
@galonim: tak się składa że chwilę tam pracowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby nie było jestem stałym klientem tego sklepu od wielu lat. Jedynie rowerów nie polecam (ale też nie wszystkich, bo parę modeli mają udanych).
Co do ram to też nie wierzyłem, dopóki nie wsiadłem na kilka rowerów które w stolicy mieli zapięte na trenażer - górala i szosę. Tam to było pięknie widać.
I nie
Co do ram to też nie wierzyłem, dopóki nie wsiadłem na kilka rowerów które w stolicy mieli zapięte na trenażer - górala i szosę.


@jedzczarnekoty: @jedzczarnekoty: musiałeś pracować dawno albo krótką chwilę. Mam dwa rowery szosowe z decathlonu, zrobiłem nimi dużo, a nawet bardzo dużo kilometrów i nic nigdy w nich mi się zepsuło nie licząc części które się zużywają normalnie (łańcuch, kaseta, hamulce). Po takich drogach jak ja jeżdżę
@galonim: ale czy ja gdzieś pisałem że wiotka = pęka? ¯\(ツ)_/¯
Po prostu zupełnie inaczej jeździ się na sztywnej ramie. Zwłaszcza na szosie.
I akurat Tribanów nie neguję, bo to fajne rowery na początek - i chwała Decowi za to że promuje kolarstwo. Ale nie znam też nikogo kto jeździłby na szosie nieco więcej, albo nawet ścigał się i ciągle pozostał na Tribanie. Albo zmienił osprzęt na lepszy ciągle zachowując
Ale nie znam też nikogo kto jeździłby na szosie nieco więcej, albo nawet ścigał się i ciągle pozostał na Tribanie. Albo zmienił osprzęt na lepszy ciągle zachowując ramę "z dożywotniom gwarancjom"


@jedzczarnekoty: no to masz możliwość poznania. 3 lata mam Tribana, jeździłem na nim na "zawodach" łącznie z Pierścieniem Tysiąca Jezior i zamontowałem w nim lepszy osprzęt (np.grupę 105)
@jedzczarnekoty: Mam Tribana 520, Gianta TCR, Tribana 100 i jeździłem na kilku innych szosach. Pierwszą moją szosą i najbardziej doinwestowaną jest T520 i według mnie był to doskonały zakup. Szukam teraz roweru TT i gdyby Deathlon je robił to też bym tam kupił