Wpis z mikrobloga

@Mandarlin: ja nie lubie grac ani w LoLa ani w CS'a przez to ze i tak trzeba polegac na innych ludziach . Mozesz grac dobrze ale dostajesz kartofle co nie potrafia zadnego smoke'a rzucic albo ludzi co nie patrza wcale na mape w LoLu i #!$%@? z tym calym graniem.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Nie zgadzam się. Skoro wygrana zawsze zależy od drużyny, to znaczy, że nie umiesz grać wystarczająco dobrze. W takim przypadku masz mniej więcej 50% winratio, co skutkuje staniu w miejscu w rankingu. To oznacza, że grasz na poziomie odpowiadającemu twojej randze/dywizji. Winratio rośnie, wtedy kiedy stajesz się lepszy (nie musi być nie wiadomo jak duże, aby wspinać się w rankingu. 60% to i tak w lolu nawet spoko wynik).
  • Odpowiedz
@crystall: Tylko smurf jest zazwyczaj dużo rang wyżej, a mając załóżmy kałacha na smurfie będąc w przykładowo DMG samemu za dużo nie ugrasz to raz, a 2 kto w 2k19 gra dla rangi w to gówno? xd Jedyna opcja to trollowanie albo wychillowanie się.
  • Odpowiedz
@crystall: to bardziej dotyczy tego jak gram. Ogolnie to gram najczesciej defensywnie.

W csie, nie jestem tym typem co raszuje kazdy bombsite na slepo i sadzi same heady. Ja jestem tym typem co mowi wszystkim gdzie maja sie ustawic, bo widze jak malo pojecia maja o grze, jak popelniaja straszne bledy, oni sie mnie nie sluchaja i potem patrze jak przez to przegrywamy. Bo zostaje sam na 4 czy 5.
  • Odpowiedz
  • 2
@NewBlueSky bo jesteś słaby. Nie ma w tych grach czegoś takiego jak gra defensywna. Albo jesteś lepszy od innych i wygrywasz albo jesteś #!$%@?. Te gry polegają na byciu lepszym od innych ale taktyka to tylko 1/4 sukcesu, a dyktowanie innym jak mają grać samemu będąc defensywnym graczem bez pewności siebie to #!$%@? umysłowe.
  • Odpowiedz
@einz: dla mnie taktyka jest bardzo wazna. Z dyktowaniem innym chodzi mi podstawy. Gracze w gold nova to debile. Wezmy najprostsza mape czyli dust2. W teorii kazdy noob powinien sobie poradzic ale jednak mozna sie zaskoczyc. 3 lub 4na longu - spoko, nikogo na midzie - spoko, nikogo na jednym z bombsite'ow - spoko, typy krzyczace ze rush cos tam, a potem widzisz ich jak biegna bez zadnych smoke'ow albo
  • Odpowiedz