Wpis z mikrobloga

Walentynkowe rozmyślenia. Chyba się starzeję.

Druga opcją może być fakt, że ludzie, którzy są zaledwie kilka lat młodsi są już całkiem #!$%@?. Akcja z wczoraj, romantyczna kolacja z różową w restauracji. Stolik obok inna para, ona na oko lvl 21-22 on około 24-25. Zjedli kolację, koleś idzie w stronę baru wraca z 4 różami i pierścionkiem, klęka, ona się zgadza i jest cudnie. Jednak nie minęło 2 minuty a oni siedzą z mordami w smartfonach. Ona cyka fotki pierścionka, on sobie przegląda fejsa. No litości, posiedzieli jeszcze około 20 min (cały czas twarze w smartfonach) i zwinęli się do domu.

Czy tylko ja uważam, że zaręczyny to jednak stosunkowo ważny moment w życiu i zapraszanie całej internetowej społeczności nie jest na miejscu? Coraz częściej spotykam się z sytuacją, że pary jedzące razem w restauracji zamiast normalnie porozmawiać to szczerzą zęby do telefonów. Chyba zdecydowanie się starzeję, mimo że dopiero 25 lvl.

#walentynki #oswiadczeniezdupy #zwiazki #oswiadczyny
  • 4
@Markness: tu lvl 18 i też mnie to dziwi. Jakieś to puste - zwłaszcza poświęcanie czasu, który należy w tym momencie do kochanej osoby, na wstawianie zdjęć, które i tak mało kogo obchodzą. Na marginesie, nie rozumiem, po co się z kimś spotykać, jeżeli większość czasu spędza się na wgapianiu w telefon. Mnie to kojarzy się z brakiem szacunku do czasu tej osoby, smartfona można przecież przeglądać siedząc w domu i