Wpis z mikrobloga

swoją drogą ten pomysł to taka patologia że niedługo pewnie wymyślą że madki mogą pozywać o alimenty dowolnych mężczyzn którzy dobrze zarabiają, zobaczycie że lewactwo jest tak upośledzone że za jakiś czas ktoś rzuci taki pomysł
Ale wiesz, że to ktoś sobie yayca robił, a nie że Razem rzuciło taki pomysł, nie?


@hehenuanek: z tym że geje mogą brać ślub też jakiś czas temu robiono sobie jajca a teraz w wielu krajach eu ta patologia jest już możliwa do uprawiania.
Nie, to jest faktycznie "dowcip" jakiegoś pravvackiego mirosława.


@hehenuanek: nie rozumiesz tego co napisałem, nie neguję że to jest dowcip, ale poczekaj 10-15 lat i zobaczysz co zaczną lewaki wyprawiać. Gejowskie śluby to też był dowcip.
Nie był, i nie rozumiem czemu masz o nie taki ból dupy.


@hehenuanek: był był, być może wtedy byłeś jeszcze za młody żeby rozumieć jak dorośli rozmawiają, nie mam bólu dupy tylko to chore żeby formalizować patologiczne relacje międzyludzkie.
być może wtedy byłeś jeszcze za młody żeby rozumieć jak dorośli rozmawiają


@abitbald: Nie wiem co tam sobie na melinie gadaliście, ale miało to zerowy wpływ na poważność postulatów. Od początku - tj. od lat 60-70 w USA - jest to jak najbardziej poważne żądanie.

Inna rzecz - serio się przyjebujesz do razem na podstawie debilstwa wymyślonego przez jakiegoś kuca? kek lol, nie dziwi mnie twe bordo.