Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: też mam w domu skóry i przykrywam, jak się decydowałam na kota to wiedzialam, że niestety trzeba będzie poświęcić design wnętrza. Także lol, z drzewa spadłaś czy się wczoraj urodziłaś, trzeba było wcześniej myśleć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dorotka-wu: koty to proste istoty - drapią, bo je to relaksuje i sprawia przyjemnosc. A drapia kanape, bo jest dla nich najatrakcyjniejsza. Zamiast takich tipsow lepiej zachecic kota lepszym drapakiem od kanapy. Polecam drapaki kartonowe. Jak mimo przetestowania roznych drapakow problem nie ustapi, to kanape regularnie spryskiwac sprayem z cytryna, a drapak kocimietka. Musi zadzialac.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: czy tobie inteligencja upadla? Masz koty z TOZu, duzo osob cie tu zna z nazwiska i tobie wydaje sie smieszne wrzucanie takiego gowna tu? Po #!$%@?? Smiesznie ci bedzie odbierac teraz telefony z TOZu od ludzi ktorzy robia za darmo i zamiast poswiecic czas na cos pozyteczniejszego to beda slyszec "no hehe tylko na chwile im zalozylam, juz tego nie maja". Nosz kurde dziewczyno, jestes stara, a glupsza od
  • Odpowiedz
Stałaś się pośmiewiskiem wykopu i wszyscy cię teraz mają za idiotkę która krzywdzi koty


@Grooveer: wczesniej byla idiotka, ktora zabija dla zabawy. Widze level up
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dorotka-wu: nazwać Cię idiotka to mało powiedziane. Zdejmij to z kota i więcej nie zakładaj i się zastanów trochę co robisz własnemu zwierzakowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felonious_Gru: według mnie to jak nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj, chociaż w sumie robienie z siebie pajaca opanowałeś do perfekcji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vittel i co jak zobaczysz dziecko w pralce, czy np dziecko ubrane w krawat (to jest dobry przykład bo możesz zabić dziecko chociaż wciwz gdybym te nakładki na pazury przykleila to wciąż to nie zabiloby mojego kota) to od razu dzwonisz na policję? (halo Pan bagiet ktoś maltretuje ma. Dziecko w pralce?)
  • Odpowiedz