Wpis z mikrobloga

Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale mam jakąś chcicę której nie umiem nasycić. Pograłem sobie w #gothic 2 (bez nk) i w sumie nawet fajnie się grało dopóki mogłem się rozwijać a jakoś w połowie IV rozdziału skumałem, że już nie bardzo mam jak bo mi gra nie pozwala. Przemęczyłem się żeby pozabijać smoki i na początku V rozdziału miałem jakoś tak 40-50 wolnych PNów, więc dałem sobie spokój.
Dziś spróbowałem ugryźć problem z drugiej strony, zagrałem sobie w Icewind Dale EE bo kiedyśtam kupiłem a słyszałem, że "to trochę taki Baldur tylko mniej fabuły a więcej nawalania", no to brzmi spoko, ale też mi nie podeszło, chyba jednak zbyt stara gierka i zbyt nasycona D&D. Zwłaszcza mnie zdziwiło jak na początku musiałem kupować sam eq dla sześciu postaci, każdej oddzielnie sprawdzać pod co ma umiejkę itd (bo wziąłem defaultowe jak mi gra radziła).
Także ten... sam nie wiem. Chciałbym jakąś grę (action)-RPG, może być FPP może być w rzucie izometrycznym, może być bardziej nawalankowa (ale nie h'n's bo to też mnie nudzi) a bardziej taktyczna, ale chciałbym żeby był fajny system rozwoju postaci (jednej lub kilku), w miarę pociągająca walka i fabuła której nie będę musiał czytać przez trzy godziny zanim zacznę grać.
Też wcześniej robiłem posta w którym pytałem jakie fajne RPGi są podobne do gothica, też może je jeszcze posprawdzam.
A tak to kurde nie wiem, jakieś Dragon Age może? Mirko pomusz.


#gry #zalesie #rpg
  • 13
  • Odpowiedz
@lowca_randroidow: Obczaję, a nie znuży mnie tam historia/czytanie?

@infamouz: Mówiłem, że nie hack and slash. PoE próbowałem kiedyś ale mnie przytłoczyło

@Firnow: Boję się czy Divinity mnie nie znudzi fabułą, ale dzięki. O pillarsach słyszałem mieszane opinie.

@pieczarrek: W Diablo 2 swego czasu grałem, zresztą prosiłem, żeby nie było hack n' slashy. TESy odpadają bo Skyrim mnie strasznie znudził jak próbowałem zagrać w okolicy
  • Odpowiedz
@TotalDisaster Dragon Age Inkwizycja - action rpg z bardzo fajną walką i zarządzaniem drużyną. Niestety gdzieś od połowy gra mnie nużyła. Ale sprawdzić warto, obecnie kupisz dość tanio.

Skyrim - mimo kiepskiej fabuły i troszkę drewnianego gameplayu gra nadrabia bogatym światem i mnóstwem możliwości kreowania postaci i przechodzenia dungeonow.

Dark Souls - (mój faworyt) świetny gameplay, bardzo ciekawy mroczny swiat, świetne lore i miodna walka. Jeśli nie grałeś to nawet się
  • Odpowiedz