Wpis z mikrobloga

Mój kolega lvl 22 z wyglądu #przegryw w #!$%@? duże zakola takie #stulejacontent nigdy nie ruchał normalnej dziewczyny nie był w związku jedynie 2 dziwki z odlotów i wzrost 170cm czyli #!$%@? .. w porównaniu do niego chyba jestem #wygryw 177 cm cm brak zakoli gęste włosy i nigdy w życiu nie byłem na dziwkach a jak byk sex to normalnie w związku trochę mi go szkoda próbowałem mu tłumaczyć że na pewno kogoś poznasz zobaczysz ale wiem że nie ma szans z tak Polacka morda i mówi że mu zazdrościć i jak to robię, że poznaje dziewczyny szkoda mi go :(#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
@Kroliczek99: Niech podejdzie do jakiejs Karyny i jej #!$%@?, od razu stanie sie samcem alfa na kwadracie i bedzie mial laske, #!$%@? ludzie jaki to problem, to takie sebixy co wygladaja jak pol dupy zza krzaka maja kobity a wy sie uzalacie bo zakola, to sie na lyso #!$%@? czlowieku, nie bedziesz mial problemu z fryzura...
  • Odpowiedz
@xeerxees: Jakosc to juz inna sprawa, temat idzie ze koles NIKOGO nie moze poznac, no i istnieje minimalna szansa ze wyprowadzi sobie taka karyne na czlowieka :D

Tak btw. uwazanie dziwek za cos ponizej poziomu jest smieszne, wysoko postawieni biznesmeni/politycy/sportowcy nie maja z tym problemu mimo ze moga miec kazda, ida i sobie ruchaja bo mniej problemow niz z zona co to trzeba sie majatkiem dzielic jak strzeli focha, tylko
  • Odpowiedz
@Kroliczek99: szczerze to żadna przyjemność sex z jakąś karyna albo łaska poniżej 9/10 czulbym się wtedy źle tzn stracił bym do siebie szacunek i taka dziewczyna się powinna i tak cieszyć, że na nią spojrzałem
  • Odpowiedz