Wpis z mikrobloga

Mirki!

#bmw #samochody #mechanika

Naszła mnie myśl downgradeu samochodu na starszy żeby spłacić szybciej kredyt i padło że chciałbym bmke 5 benzyna 2003-2004 w wersji kombi z automatem.

Czy są tu jacyś użytkownicy tego modelu? Jaka różnica w wersji 2003 przed liftem i 2004 po lifcie po za wyglądem ? Co jest awaryjne ? I którą polecacie i z jakiego powodu ?
  • 17
@Czarna_Eminencja: za taką kasę to e39. Sam chciałem e60 kupić ale za 35000 i był kłopot. Żeby znaleźć coś w odpowiednim stanie i wyposażeniu. Temat odpuściłem po roku. Za 15 to raczej nawet golasa będzie raczej ciężko. Musisz pamiętać o światłowodach i elektronice, podobno w początkowych latach potrafila płatać figle. Wiec jeśli chcesz sprzedać coś za 22k dla oszczędności to e60 nie będzie dobrym wyborem. Ale decyduj sam, szukaj, może się
22000 i z tego kupic cos w okolicy 13-15 tys


@Czarna_Eminencja: Wg. mnie nie warto, szczególnie jak jesteś pewny swojego obecnego samochodu. Bo jak trafisz na minę to oszczędność ci się wyrówna a dodatkowo zostaniesz z samochodem wartym 13-15 tys. pomimo kosztów doprowadzenia go sprawności. Chyba że kupisz coś bardzo prostego w naprawach.
@czapkakoloruczerwonego
@jamtojest
@biskup2k

Dzięki wszystkim za rady, chyba będę musiał odwlec zakup. Głównym powodem dla którego chce zmienić auto, jest właśnie brak dostępnych części do mojego obecnego, a jak są to ceny zabijaja.
Drugi powód to zbyt wąska tylna kanapa, mam 3 dzieci i jak wsadze 2 foteliki to najstarsze ma już mało miejsca.

Przeglądałem troche ogłoszeń i może volvo v70? Honda accord? Z bardziej szalonych to dodge journey.

Jeszcze nie wiem,