Wpis z mikrobloga

Jaka jest najlepsza silownia w #rzeszow gdzie mozna zrobic spokojnie trening?

Poszedlem na swoim #!$%@? na silownie o 9, byly tam tylko 4 osoby a juz bylo tloczno xD

Szukam czegos gdzie bede mogl chodzic do poludnia i zrobic w miare wygodnie caly trening bez #!$%@?. Glownie chodzi mi o podstawowe cwiczenia z wolnymi ciezarami (martwy ciag, wyciskanie, przysiady, wioslowanie).

Po pierwszej wizycie na silowni i powrocie do domu wszedlem na Allegro, zeby szukac sprzetu do domu, ale moze inne silownie sa lepsze.

#mikrokoksy
  • 11
@jegertilbake: Idź na siłownię. Nie koniecznie inwestycja w sprzęt jeżeli jesteś początkujący (pytasz jaki sprzęt do ćwiczeń) jest najlepszym rozwiązaniem. Zapłacisz 1500-2000 za sprzęt który za kilka miesięcy będzie się kurzył.

Jeżeli chodzi o siłownie, to właściwie w godzinach przedpołudniowych będziesz wszędzie zadowolony jeżeli chodzi o obłożenie ludźmi. Tłok na siłowniach zaczyna się średnio po 16 godzinie. Wybierz jakąś siłownię do której masz stosunkowo blisko. Fitnesforlife ma 4 siłownie w Rzeszowie.
@jegertilbake: Jeżeli chcesz spokojny trening do południa to każda siłownia się nada. Największe obłożenie jest w godzinach 18-20. Najlepiej cenowo wychodzi chyba Fitness for life - 79 zł karnet online i masz 4 kluby do wyboru.
Zapłacisz 1500-2000 za sprzęt który za kilka miesięcy będzie się kurzył.


@Michael_Proteins: Cwiczylem w domu 1,5 roku robiac gownocwiczenia z lyzka w kuchni, bandazem i obciazeniem na dole, zeby cwiczyc przedramie i #!$%@? z 66 do 78kg wiec sprzet by sie nie kurzyl a chodzi o to, ze do Rzeszowa mam 20km i troche mi szkoda tyle jezdzic.
@jegertilbake: No jeżeli do Rze masz 20km to rzeczywiście lepiej zainwestować w domowy zestaw. Więc tak jak pisałem, wybierz jakąś ławkę z regulacją, wyciąg i stojaki. Rozglądnij się najpierw na forum sfd czy kfd. Często ktoś sprzedaje swój sprzęt, to samo z obciążeniem, zanim kupisz coś w sklepie posprawdzaj na necie (tylko żeliwo).
Treningi w domu nie są złym pomysłem, kiedy musisz dojeżdżać. Chociaż teraz pod Rzeszowem otwiera się nowe centrum sportowe - Wzorcownia Ruchu. W ofercie jest całkiem dobrze wyposażona siłownia, może akurat będzie to dla Ciebie lepsza opcja.