Wpis z mikrobloga

@ad1k
1. Żadnych chińczyków. Nigdy.
2. Używane premium to nie jest zła opcja, ale muszą: mieć wysoki bieżnik, być niezbyt stare - maks 2 lata, najlepiej jeśli nie łatane i łatwe do wyważenia (co by świadczyło o tym że nie były uderzone).
3. Tanie ale niechińskie to też dobry wybór. Barum, uniroyal to sprawdzone marki. Tylko nie Dębice.
  • Odpowiedz
@ad1k: (°° Napiszesz ludziom, że Goodride wg niezależnych testów robi lepsze opony niż Barum "hurrr kup Barumy abo Dembice durrr " () Chińczyki to sprytne dziady i w każdej branży idą grubo naprzód. 10 lat temu ich elektroniki nikt nie chciał używać, a teraz wszyscy #xiaomilepsze. Tutaj jest podobnie, robią dzisiaj przyzwoite produkty za absurdalnie niską
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ad1k: miałem w e46 goodride, czy jakoś tak, nie było z nimi problemów, dałem jakieś 700zl, przedtem używki premium które chuczaly, nigdy używanych opon już nie kupię
  • Odpowiedz
@ad1k: zawsze biere chinole, patrzę tylko żeby miały ten współczynnik trzymania na mokrym minimum B i tyle. jak jeździsz normalnie to żadnych problemów. jeszcze nigdy się nie zawiodłem chińskimi oponami a kupuje je od dłuższego czasu i nie trzymam się żadnej konkretnej marki. myślę że spokojnie ze dwadzieścia chińczyków zjeździłem i naprawde cieszę się że jest taka opcja :)

dodam, że nie jeżdżę tylko koło domu, choć to głównie, ale cała
  • Odpowiedz