Wpis z mikrobloga

Myślałem, że łazienka z toaletą już wyszły z mody

@Makaveli_: Ciężko wyjść z mody, jak większość ludzi mieszkających w blokach nie ma takiego luksusu, żeby je od siebie oddzielić.
  • Odpowiedz
po co druga łazienka xD ja z tego zrobiłem pralnie


@Rabusek: Mam awarię w 1 łazience i używamy tylko jednej. Uwierz, że przy dwójce dzieci robi to spory problem :)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: @Makaveli_: Odezwali się nowobogaccy. Postawcie się w sytuacji ludzi, którzy mieszkają w starych blokach oraz wielkiej płycie. Jak znajdziecie sposób, żeby upchać wszystkich ludzi z tych bloków do nowego budownictwa, to podejrzewam, że dostaniecie nagrodę od rządu, za rozwiązanie problemów mieszkaniowych.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Del Czemu nowobogaccy, skąd taki jad od razu. XD Sam mieszkam w bloku z lat siedemdziesiątych, ale na szczęście mam oddzielnie kibelek oraz toaletę, więc napisałem, że współczuję tym, którzy mają łącznie. A Ty juz z jadem, beka z typa.
  • Odpowiedz
@krootki: przy dwójce dzieci może i tak, jeśli wszystko pojdzie zgodnie z planem, to dzieci ktore same będą korzystać z toalety pojawią się za ~8-10 lat - do tego czasu juz zmienie lokum ;)
Na pewno różowa będzie miała osobną toaletke, bo to jedyny moment kiedy toaleta sie realnie "korkuje" xD
  • Odpowiedz