Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień oświadczyn nadchodzi wielkimi krokami (nie, to nie dzisiaj xD ). Póki co jedynie pierścionek kupiony, plan wieczoru powoli układa się w głowie ( i tak wszystko przebiegnie inaczej). Pytanie do różowych podoba Wam się taki pierścionek? Szukałem czegoś ciekawego z dobrym kamieniem parę tygodni i to było najciekawsze.
#zareczyny #oswiadczyny #slub #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dzień oświadczyn nadchodzi wielkimi...

źródło: comment_IhGmJZ2BKkC7oxwPAiAN0B70bKDpiShh.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania klasyczny trzeba było kupić. Z tym jest ten problem że bedzie brzydko wyglądał jak zacznie się niszczyć noszony. Plus jak wybrance zmieni sie rozmiar palca (w przyszłości ciąża, czy jak schudnie mocno-cokolwiek byleby palec się zmienił) to pierścionek trafi do szuflady i nie bedzie mogła go nosić bo przy takiej budowie rozmiaru nie da się zmienić.
No i upewnij się że to prawdziwie białe złoto a nie żółte pokryte powłoką (kruk
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo ładny. Tylko upewnij się na 100%, że różowa woli białe złoto/srebro i że nie unika pierścionków z tak wystającym oczkiem - dla mnie to jest nie do zaakceptowania, bo zawsze się kończy rozdarciem rajstop czy rysą na skórzanej torebce, taka już ze mnie fajtłapa.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ostatnio bzykam laskę której chłopak też mysli że ona jest w nim zakochana ʕʔ zanim się oświadczysz miej pewność że jesteś tylko Ty, taka dobra rada, i pozdrawiam
  • Odpowiedz