Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy,

kupiłem wczoraj Wiedźmina w końcu na promce ze wszystkimi dodatkami na #xboxone (wcześniej nie miałem okazji pograć) i mam pytanie odnośnie dodatków, jak to jest rozwiązane? One się aktywują jak już przejdę podstawkę czy sam uruchamiam, w jakiej kolejności najlepiej? Ktoś obeznany podpowie?
  • 9
  • Odpowiedz
@w11cked:
O ile wiem to możesz zacząć od dodatków z menu głównego. Jak już zacząłeś podstawkę, to będą dostępne dopiero później. I trzeba mieć wyższy lvl. Polecam je ogarnąć bo przejściu głównej fabuły.
  • Odpowiedz
@w11cked: O, ja też niedawno takiego samego zakupu dokonałam! Tyle, że ja już kiedyś przeszłam fabułę główną. Dodatki są już w grze dostępne, jako misje. Ja osobiście serca z kamienia mam zamiar przejść przed zakończeniem fabuły głównej, a Krew i Wino już po przejściu fabuły :D
  • Odpowiedz
@w11cked:
Nie olewać zadań pobocznych bo są bardzo dobre, zbierać karty do Gwinta (bo jak ci się później spodoba to może się okazać, że masz słabą talię i trzeba nadrabiać), rynsztunki wiedźmińskie + umiejętności grupować pod jeden styl (kota, niedźwiedzia, wilka etc.)
  • Odpowiedz
@w11cked: robic misje na tym samym/wiekszym lvl do geralt (najwiecej expa), zbierac wiedzminski rysztunek i nie szczędzić złota na niego, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz