Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1203
Zakończył się pewien etap w eksploracji kosmosu. Po burzy piaskowej, pomimo 1000 podejść do kontaktu z łazikiem Opportunity, nie otrzymano żadnego kontaktu zwrotnego. Misja została zakończona. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.pulskosmosu.pl/2019/02/13/po-8-miesiacach-ciszy-nasa-przerywa-proby-kontaktu-z-lazikiem-opportunity/

#mars #spacex #eksploracjakomosu #kosmos

Unik4t - Zakończył się pewien etap w eksploracji kosmosu. Po burzy piaskowej, pomimo ...

źródło: comment_pqx3gR2aevJ9Mfb1dfSaQZxGjoXOft7b.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Unik4t: aż mi się przypomniał film Moon (2009). Gosciu mial byc 3 lata na ksiezycu, a po 3 latach okazuje sie ze jest klonem i ze juz od jakiegos czasu klonują go co 3 lata, a oryginał jest na ziemi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sharkslayer: myślę że i tak przeszedł w tryb czuwania. Kwestia że burza była na tyle długa, że mimo to się rozładował bądź uległ uszkodzeniu.
  • Odpowiedz
@pokrakzx: Poza tym widzę, że jesteś tu nowy, więc pozwól że wyjaśnię Ci jedną sprawę której nie do końca jesteś świadom. Mianowicie: w Internecie jedni użytkownicy piszą rzeczy które innym użytkownikom nie muszą się podobać. To po pierwsze. A po drugie nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakim trzeba być tępym #!$%@?, żeby w obliczu tragedii jaką jest śmierć dziecka pisać komentarz "śpij słodko aniołku".
  • Odpowiedz
żeby w obliczu tragedii jaką jest śmierć dziecka pisać komentarz "śpij słodko aniołku"


@icanthelpthat nie mówiłem o pisaniu komentarzy.
Miałem się bardziej rozpisać, ale zrezygnowałem. Ograniczę się do prostego stwierdzenia. Jesteś dzbanem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Unik4t: ech, ciekawe co by inżynierowie w NASA zrobili, gdyby ten łazik "odezwał się" za kilka lat z przekazał zdjęcie jakiegoś marsjańskiego trupa nabitego na jedną antenę ( )
  • Odpowiedz