Wpis z mikrobloga

Od jutra wchodzimy na Katowice no i mam taką robótkę - dobry spawacz 135 - 34netto
Dobry monter - nawet 30netto jak ogarnia ciężkie konstrukcje.

Na razie kilkanaście osób na już mogę na próbki poustawiać. Na próbkach jest totalny banał - pion doczołowo na czarnej 30mm zwykłym drutem multimet mt2 z przetopem jednostronny, potem trzeba żłobkiem przejechać na raz ten przetop i w podolnej zalać dużym prądem. Badane UT w klasie C.

Godzin ile dusza zapragnie, można robić 7 dni w tygodniu po 12, klient się ucieszy, robota na zmiany, bardzo blisko centrum. Jak ktoś chce po 8h bez weekendów to też może.

Wszystko tu jest napisane co trzeba wiedzieć

Jak ktoś lubi #!$%@?ć i zrobi miesiąc 31x12 to dostaje 12 648 polskich nowych złotych netto bez żadnych działalności (jest opcja na działalności za więcej ale ja nie jestem od tego, to już z biurem).

Jestem na miejscu to zawsze coś podpowiem.

CV i numer telefonu można mi na messengera (albo tu pw) wysłać, będzie dzwonione. To inna firma niż w zeszłym roku szukałem.

#pracaspawaczamnieprzeistacza #spawanie #ofertapracy #katowice
  • 10
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: szanuje za ofertę i rozpisanie co i jak, serio - wiem, że nie moja branża - ale takie wpisy chciałbym widzieć przy każdej "werbowalni" do pracy, nie wymagania z kosmosu - prawda - co się na stanowisku takim czy siakim będzie robić, kiedy i za ile wprost.
  • Odpowiedz
  • 3
@sorasill: co prawda to ja wpadłem na pomysł ciśnięcia z ogłoszeniami „wyślij palete dokumentów to może ktoś to przeczyta i oddzwoni zaproponować ochłapy”
Pozakładaliśmy grupy i tam się przeniosła rekrutacja po czym się okazało że narósł taki hejt na ogłoszenia pisane przez hr, że zacząłem sam się tym zajmować dla firm dla których pracuję i okazało się to megaskuteczne bo o szczegółach pracy i wszystkim dowiadujesz się przed podjęciem decyzji
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: też szanuje mówie - szczególnie za NIEMARNOWANIE CZASU, widzisz ja też pracuje w branży dość hmm wymagającej przez pracodawców i niektóre oddziały hr #!$%@?ło. Masz umieć: to, to, to, to i jescze to + www + html + cośtam. Idziesz na rozmowe i dowiadujesz sie ze raczej tylko tak wpisane jest i będziesz całymi dniami klepał smutne formatki.

Wynik świetny, propsuje, wiesz co to marketing dopasowany.
  • Odpowiedz
  • 1
@sorasill: bo janusze są nauczeni zatrudnie blabla wyślij cv a potem #!$%@? ile by pan chciał zarabiać i wybierają najtańszych - zawsze z tekstem
- ino nikomu pan nie godej bo mosz pan najwincyj

Potem sie okazuje że pomocnik miał 50% lepszą stawkę
  • Odpowiedz
Jak ktoś lubi #!$%@?ć i zrobi miesiąc 31x12 to dostaje 12 648 polskich nowych złotych netto bez żadnych działalności (jest opcja na działalności za więcej ale ja nie jestem od tego, to już z biurem).


Jak ktos lubi #!$%@? w syfie jak niewolnik po 371 godzin w miesiacu tracac przy tym kupe zdrowia to dobije prawie do mitycznych 15k (,)

Poza tym 35 zl netto na smieciówce za
  • Odpowiedz