Wpis z mikrobloga

@Owoc_w_kreplu a to z tego co słyszałem jedyny prawilny kierunek. Dość wymagający ale ogarniesz trochę przydatnych rzeczy. Np ogarniesz kontrolę procesu. Więcej nie wiem. Chemicy sobie chwala
  • Odpowiedz
@Virgilio: Prawilny kierunek owszem. Jak szłam na praktyki to jak dawali mi materiały do ogarnięcia co się u nich dzieje to w 90% wiedziałam o co chodzi już. (ʘʘ) Mam już inżynierkę i mi starczy, bo na magistrze nic ciekawego z tego nie ma. xD
Dodatkowo nasz kraj będąc dziwnym, stwierdza, że jak mam magisterkę z czegoś innego to tak jakbym miała 2 kierunki skończone pełne.
Plus
  • Odpowiedz
@Owoc_w_kreplu jezeli chcesz iść na kierunek rekreacyjnie to po prostu nie ma sensu. Primo jest to kierunek gdzie uczą Cię technologii których się nie używa, robią to ludzie którzy widzieli przemysł 2-3 razy w zyciu. Secundo stety niestety ale widziałam ludzi którzy przybywali z innych kierunków i maszyny przepływowe kotły czy terma ich po prostu zabijała. Nie mówię Ci co masz robić ale jest to po prostu głupi pomysł patrząc na to
  • Odpowiedz
@fidolina: Mając na myśli "rekreacyjnie" miałam na myśli, że idę, bo chce i mi się to podoba, a nie, że muszę iść do ciułać. xD Każde studia uczą starych rzeczy. Studia dają podstawy podstaw a nie przygotowują do zawodu. ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiem to, spokojnie.
Terme procesową (w sumie miałam 2 termy, bo techniczną też) akurat miałam więc jak się zgodzą to mi przepiszą ocenę. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz