Wpis z mikrobloga

@Owoc_w_kreplu: MiBM, W9 xD witamy w krainie betonu i #!$%@?. Jeśli RAC to luz, trochę projektów jest, ale wykłady do zdania bez problemów. Jeśli MUE to trochę przesrane :D
@fidolina: Aj tam nie marudź, po w9 to nawet do energetyki nie chcą, w sumie to energetyka bierze każdego ;). No chyba, że chcesz iść do rafako ale tam to ciężko się dostać, co idzie razem z zarobkami, około 3k brutto
@WilecSrylec musisz mieć głowę puls i oddychać (ręce i nogi opcjonalnie)
jeśli chodzi Ci o pierwszy stopień to musisz się dostać po prostu na mbm. Potem bodajże na 4 semestrze wybierasz specjalizacje. Tam rządzi średnia ocen. Ale i tak zazwyczaj każdy się dostaje gdzie chce.
Drugi stopień to najpierw muszą otworzyć specjalizacje, potem przeliczanie oceny że studiów wg zasad na rekrutacja.pwr.edu.pl i jesteś. Chyba że będzie mało chętnych. To nie będziesz na
@Virgilio: No właśnie chodzi mi o pierwszy stopień, bo słyszałem że zazwyczaj jest tylko 30 miejsc, czasem poszerzają do 60, oraz jaka orientacyjnie średnia może wystarczyć by się dostać. Słyszałem też, że dzieją się cyrki kiedy masz przepisane oceny z innego wydziału i wtedy cała maszynka licząca średnią dostaje zwarcie ¯\_(ツ)_/¯
Drugi stopień to jeszcze trochę czasu, nawet nie wiem czy będę się wybierał.
@WilecSrylec jak już mówiłem. Pierwszy stopień. Rekrutujesz się na mbm. Na drugim roku deklarujesz wybór specjalizacji. Masz potem zajęcia stricte ilo ale też masz zajęcia mbm które musisz zrobić.
O problemie dostania się na 1 stopniu nie słyszałem. U mnie było że połowa wybrała specjalizacje elektro a druga połowa cieplna
@Virgilio: Wiem, bo jestem już na pierwszym roku (oraz od zeszłego roku na airze, ale nie przypadł mi do gustu), a słyszałem od starszych roczników, że na ILO trzeba mieć wysoką średnią bo chętnych więcej niż miejsc, bo samych wykładowców z tej specjalki jest mało.