Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej Mirko

Kupiłem sobie w CCC buty, minął lekko ponad miesiąc i zaczęły obydwa w tym samym miejscu się rozklejać. Uznałem to za wadę fabryczną, zaniosłem na rękojmię. Dwa tygodnie czekania i odrzucona - powód to wada podlegająca naprawie która nie kwalifikuje się wg ich rzeczoznawców na wymianę na nowy egzemplarz. Myślę, że no dobra, napiszę odwołanie i zgodzę się na naprawę (mimo to złapała mnie trochę g---o jakość ich "serwisu" który zamiast zadzwonić do mnie i zapytać, czy mogą naprawić uznał, że lepiej jak poczekam miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Po dwóch tygodniach dostaje buty, odebrałem w sobotę, dzisiaj muszę już je oddawać bo nie dość, że się znowu r-------y, to na dodatek mocniej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co najlepiej zrobić w tej sprawie? Dalej bić się z pajacami o nowe buty przez ich system, czy mogę pismo tu i tam rozwiąże problemy? Chętnie zapoznam się z każdą historią i poradą :) Dzięki!

#ccc #rekojmia #gownofirma #buty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Oni zawsze tak to rozwiązują, mojej koleżance naprawiali buty chyba z 5 razy. Babka w sklepie jej powiedziała, że oni zawsze tak to rozwiązują, że ma nie liczyć na zwrot kasy czy nowe buty ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz