Wpis z mikrobloga

Chyba PIS zaczyna grać na ostro, jeśli chodzi o sprowadzanie nowych pracowników, bo w śniadaniowym programie wjechał temat:

Partner z Indii. Poznali się #tinder i po 3 dniach ciekawa świata i kolorowych #p0lka już się z nim spotkała, od tego momentu są już nierozłączni, co robili na spotkaniu i po nim, można się domyślić, bo szybko poszło, owoc miłości siedzi na kolanach matki. To informacja dla wszystkich #przegryw - da się znaleźć partnerkę, ale trzeba być jak pan Hindus.

Wg mnie przygotowują nas, to nie zwykły temat przed walentynkami, bo gdyby był zwykły, to czy para w studio była by Polka i obcokrajowych który słowa nie zna w naszym języku?

#bekazlewactwa #bekazpisu #imigranci #polityka
ravau - Chyba PIS zaczyna grać na ostro, jeśli chodzi o sprowadzanie nowych pracownik...

źródło: comment_6bY51FVVFV2fEzKzhfgYZRFWVT1MNyaY.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Gandezz: no nie do końca, bo co z tymi Polakami którzy są 1-6/10? Jak całą pulę zgarną tacy jak Pan Hindus to powstanie poważny problem.
  • Odpowiedz
Jeśli pan Hindus jest inteligentniejszy niż ci Polacy, którzy nie mogą znaleźć partnerki, to chyba można to potraktować jako ubogacenie polskiej puli genetycznej.
  • Odpowiedz
@ghostface: no dobra, ale kiedyś każdy mógł stworzyć rodzinę i być szczęśliwym, panie 1-6 brały sobie Polaków mężczyzn, 1-6 i wszyscy byli zadowoleni, tworzyli rodziny. Dziś panie dostają alternatywę, dzięki ogromnej fali napływających imigrantów. Panowie Polacy zostają sami.

@Tajch: taaa, coś mi się wydaje, że ty też twierdzisz, że napływ imigrantów to sami lekarze i prawnicy i tak nas ubogaca mocno :)

@Gandezz: yyy? No a
  • Odpowiedz
@ravau: #p0lka woli być sama niż wiązać się z jakimś rodzimym przeciętniakiem 1-5/10, dla takiej egzotyczny habibi jest rozwiązaniem. Myślisz, że ktoś się przejmuje losem typków 1-5/10, proszę Cię... mogą założyć sobie konta tutaj i wylewać żale pod odpowiednimi tagami, nic więcej. Taki mamy klimat.
  • Odpowiedz
@DoDoLot: no nikt się nie przejmuje, dlatego czas najwyższy to zmienić i zacząć głośno pisać/mówić o tym, że proporcje w jakich docierają do nas imigranci zarobkowi są złe i należało by wprowadzić jakieś ograniczenia, wiadomo że 50/50 nie uda się, ale gdyby wpuszczali do kraju 75/25 to taka liczba kobiet imigrantek pozytywnie by wpłynęła na całość.

@Gandezz: rozumiem, że w twojej opinii wszyscy 1-6 za kilka lat, będą musieli się pogodzić z sytuacją taka jak w Indiach?

"Indyjski rząd opublikował właśnie spis ludności, pierwszy od siedmiu lat. Wynika z niego, że społeczeństwo Indii praktykuje eksterminację żeńskich płodów i noworodków – w rezultacie według statystyk brakuje 63 mln kobiet. Położnicy mówią o ludobójstwie. Policja bez przerwy informuje o nieprawidłowo przeprowadzonych aborcjach. W ubiegłym roku w stanie Maharasztra śledczy znaleźli świeżo zakopane w pobliżu szpitala zarodki. Było ich 19, wszystkie żeńskie. Do podobnych odkryć dochodzi na śmietnikach, w odpływach kanalizacyjnych, na brzegach jezior. Usuwanie żeńskich zarodków i płodów jest w Indiach nagminne. O większości przypadków policja nigdy się nie dowiaduje. Ale teraz – dzięki spisowi ludności – istnieje dowód na piśmie, w oficjalnym dokumencie rządu. Wielka, liczona w milionach nieobecność, o której nie
  • Odpowiedz
@ravau: Nawet żywym nie przepuszczają. W zeszłym tygodniu zgwałcono i zamordowano w Indiach 8 latkę. Jak na fejsie pisałem to samo co ty to kobiety mnie wyzywały od nazioli. Nawet 75/25 nie powinno być bo zwiększy się liczba gwałtów
  • Odpowiedz
@Tajch: taaa, coś mi się wydaje, że ty też twierdzisz, że napływ imigrantów to sami lekarze i prawnicy i tak nas ubogaca mocno :)


@ravau: Czytaj dokładnie - napisałem "jeśli".
  • Odpowiedz
@Motylanogaa: ty lepiej poczytaj co o tobie i koleżankach piszą xD https://www.rooshvforum.com/forum-3-page-131.html a potem się zastanów kogo woleć będziesz, jak alimenty Pajet będzie miał płacić, ale się ulotni gdzieś w międzyczasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo opinie na temat polskich pan, to oni mają akurat wyrobione, nawet na YT jest fajny tutek, jak łatwo dostać się na stałe do europy, oraz omotać z łatwością p0lkę.
  • Odpowiedz
@patrzpan: @DoDoLot:

wołam @janusz_pol ciekawe co o tym myślisz: Pan kamel ciekawie mówi 6:41
"Tinder jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych aplikacji dla singli szukających drugiej połowy. W czasach, w których można momentalnie skontaktować się z drugim końcem świata sięgając do kieszeni, poznanie kogoś na Tinderze stało się rzeczą
  • Odpowiedz