Wpis z mikrobloga

Panowie przyszli lekarze/lekarki oraz lekarze/lekarki :) mam problemy jelitowe i chciałbym zrobić kolanoskopie, dostalem nawet skierowanie z dopiskiem "PILNE" znajac zycie pewnie to nie ma zadnego znaczenia w oczekiwaniu w kolejce, dlatego chcialbym to badanie przeprowadzić prywatnie - proszę mi powiedzieć teraz jedno... jestem zapisany do świetnego specjalisty wręcz najlepszego w moim mieście, absolutnie to nie są bzdury - facet jest chirurgiem, gastroentrologiem i dwa razy operował moich rodziców (mamie uratował życie). Problem jest taki że dostępny będzie dopiero w połowie marca. Czy jak bym wykonał kolanoskopie sztywniutko jako badanie prywatnie gdzie indziej i przyszedł z wynikami do niego - będzie mógł na nich korelować? Czy musi specjalnie być przy mnie zaglądając mi w pupę :D Prosiłbym o odpowiedź... bardzo mi zależy żeby zrobić te badanie jak najszybciej.
#pytanie #pytaniedoeksperta #kolanoskopia #lekarz #medycyna
Pobierz
źródło: comment_Ulzf40ajZdNjjXwlgD0h36jnMs2tA8g1.jpg
  • 9
@Reinspired: Jeżeli masz podejrzenie konkretnej choroby to potwierdzić może to dowolny lekarz robiąc to badanie - jeżeli dochodzi kwestia diagnozy to raczej wolałby sam.

PS - nie daj się nikomu wkręcić, że to badanie można przeżyć spokojnie bez narkozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)