Wpis z mikrobloga

Mirki, w rodzinie coraz więcej gadania o chrzcie młodego. Żona chce chrzcic i nawet nie poddaje tego pod dyskusje. Rodzina nie pyta czy chrzcimy tylko kiedy ochrzcimy. Ja jako kozak w necie #!$%@? w świecie oczywiście ochrzcze młodego. Moim jedynym przejawem buntu będzie to że powiem księdzu że jestem ateistą. Ciekawe czy zgodzi się na chrzest, czy będziemy musieli szukać dalej.

#ateistacomingout #zalesie
GrammarNazi - Mirki, w rodzinie coraz więcej gadania o chrzcie młodego. Żona chce chr...

źródło: comment_8nWWXvPOvbh3AobHDOMnOOz2MyOyNcVq.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@hakunnin O kurde, odpowiedź pod postem sprzed prawie dwóch lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawy wyglądają tak, że moja różowa do kościoła zupełnie przestała chodzić. Na pewno duży udział miało moje jej przekonywanie, ale też to, że oststnio kościół zaorał się sam - przez afery pedofilskie i bezczelne ładowanie się w politykę, nagonki na lgbt itp. Dzieciak ochrzczony, ale wygląda na to, że wychowa sie bez żadnej
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: No to pozytywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) U nas właściwie radykalizmu nie ma żadnego, moja różowa do kościoła nie chodzi, teściowie to typowi "wierzący niepraktykujący" ale jednak wysuwany jest argument "bo taka jest tradycja u mnie w domu i chcę by dziecko było ochrzczone". Ale chyba dla dobra wszystkich i mojego dam sobie siana.
  • Odpowiedz