Wpis z mikrobloga

Czy wszystkie studia w Polsce to takie dno? Pytam poważnie.
1 semestr na politechnice, wszystko pozdawane w pierwszych terminach oprócz jednego przedmiotu za #!$%@? 2 ects. 6 czy nawet 7 termin konsultacji, prace nie przyjęte z powodu błędów kilku milimetrów - w wynikach milionowych. #!$%@? profesorek #!$%@? się do absolutnie wszystkiego byle by nie zaliczyć pracy, a każda ma z 15 kartek A4. Gnój zabrał mi całą energię i chęć do dalszego studiowania. Czy wszędzie to tak wygląda?
#studia #studbaza #chlewobsranygownem
  • 19
  • Odpowiedz
@UrbanLegend: tak, ucz sie na 3, zdaj, zapomnij - nie warto marnować na studiach energii na cokolwiek więcej. Podziękujesz mi za tę radę

A, i najlepiej uciekaj jak najszybciej na zaoczne. I tam też idz do pracy.
Raz że będziesz miał już doświadczenie, dwa, że zaocznych traktują dużo lepiej niż dziennych
  • Odpowiedz
@UrbanLegend: nic, przebrnąć.

Ja powtarzałem jeden przedmiot 4 lata przez akcje pod tytułem "za pomylenie socketu z websocketem oznajmiam że praca jest niesamodzielna". Trzeba zacisnąć zęby, przejść to, i uciekać na zaoczne ;)
  • Odpowiedz
@UrbanLegend: no ja powtarzałem jeden przedmiot 4 lata. Dopiero po 4-tym razie Cie wyrzucają.

Pogadaj z gościem o przedłużenie sesji, wymyśl jakąs historie typu babcia mi zmarła i mialem taką sytuacje i elo
  • Odpowiedz
@UrbanLegend: Za 4-tym razem - tak.

Ostatnio tez poprosiłem o przedłużenie o 3 miechy i dostałem - mam czas do marca na skonczenie projektu. Miałem dwie konfy w ktorych byłem prelegentem i na spokojnie dostalem
  • Odpowiedz
@UrbanLegend: Tak, w każdej grupie trafi się taki HOHO studencik, który o wykładowcy mówi per "gnój", co wystarcza żeby ocenić jego poziom, którego trzeba uczyć szacunku.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Z tym że wiesz co, to nie jest kwestia tylko mnie, moja 30 osobowa grupa nie jest w stanie tego zrobić, a mam typów którzy są laureatami olimpiad fizycznych itd. a nikt na 6 terminie konsultacji jeszcze pracy nie oddał
  • Odpowiedz
@rewter: xD jednego takiego #!$%@?śmy z uczelni po złożeniu na niego skargi. Powodzenia w takim podejściu, jak sie grupa na Ciebie #!$%@? to wypad z uczelni na bezrobocie
  • Odpowiedz
@rewter: Mam go szanować za co? Nie ja jeden mam ten problem, z 30 osobowej grupy nikt nie oddał jeszcze pracy, każda kolejna osoba wychodzi i przynosi następne 15 rzeczy do poprawy.
  • Odpowiedz
@UrbanLegend: Jeśli pytasz mnie o metody typu "dziekanat" to nie, nie ma. Musisz zrobić tak jak on to chce.

Jest jeszcze opcja na komisyjne zaliczenie, ale tego na bank nie zaliczysz, gwarantuje
  • Odpowiedz
@Rabusek: na którym roku jesteś czy byłeś gdy byłeś prelegentem na 2 kontach w jednym semestrze? Konfy na wydziale czy gdzieś dalej, robisz doktorat?
  • Odpowiedz
@anheli: inzyniera kończe lol xD i to po 6 latach studiowania (od 2012)

ostatni semestr, w zasadzie to byłem prelegentem na jednej, a na drugą dostałem zaproszenie 2 miesiące później

konfy kompletnie nie naukowe, tylko branżowe
  • Odpowiedz