Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symaaa: Ja miałem identyczne objawy przy pęcherzyku żółciowym. Jeżeli to masz, to czeka Cię zabieg, 2 dni w szpitalu no a po tygodniu będziesz już w miarę normalnie funkcjonował
  • Odpowiedz
@Zuler: często B w stronę pachy i potem do łokcia (pod ręką), często idą takie bolące impulsy z tego punktu do aorty w szyi, a odnośnie brzucha to F ale przebija w stronę pleców i ból jest silny w części lędźwiowej kręgosłupa rozchodzący się na boki (na końcu jest biegunka i nudności, czasami gorączka lekka). Myślałem, że to niestrawność, albo zatrucie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symaaa: Mirku dużo zdrowia i mało stresu życzę. Moja mama też miała problemy, coś tam jej nawet cięli, ale teraz siedzi na rynkach w Norwegii. Będzie dobrze :)
  • Odpowiedz
@HHHHHH: hmm, F to zapalenie jajników/jajowodów, więc to u Ciebie odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po reszcie objawów nie wiedziałabym co to może być, brzmi jednocześnie jak wątroba, jelita i kręgosłup.
Przydałby się rezonans pewnie?
  • Odpowiedz
@qwed: Cześć dzięki, że pytasz. : ) Tak wiadomo, że mam kamienie w przewodach trzustkowych i czekam na ich usunięcie endoskopowo (od tamtego postu leżę po raz 3 w szpitalu) ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: dzięki za pamięć ! :)

jestem pół roku po resekcji głowy trzustki (przy okazji paru innych narządów, które wycina się przy takiej operacji - części żołądka, pęcherzyka żółciowego i dwunastnicy). Po operacji ciężko dojść do siebie, ale jest to możliwe - na wszystko trzeba czasu. Wiadomo muszę brać tabletki wspomagające trawienie, trzymać dietę jak to w PZT i uważać na siebie. Mogło być gorzej - od wykopu podobno często
  • Odpowiedz